reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Kochane moje mam pytanie kiedy poszlyscie na zwolnienie lekarskie jak sie okazalo ze jestescie w ciąży?
Ja od razu po transferze, ale to było normalne chorobowe 80%, ciążowe 100% płatne wystawił mi po 2 potwierdzonej becie, czyli 10 dpt
Miałam stracha, że jeśli coś pójdzie nie tak to wrócę do pracy i będę musiała się tłumaczyć, ale ostatecznie i tak okazało się na pierwszym USG że mam krwiaka i nakaz leżenia, wiec ostatecznie to zwolnienie dostałabym i tak nawet gdybym nie chciała, tylko parę dni później.
 
Nie robię tajemnicy z In vitro w Hisziani to normalny lekarz jak dentysta czy kardiolog - masz problem idziesz do lekarza i się leczysz.
Moje 3 letnie dziecko gdy prosilo o siostrę powiedziałam dobrze zobaczymy co się da zrobić pojedziemy do kliniki do doktora który pomógł nam byś była w mamy brzuchu .
Poszła do kliniki i mówi chciała bym siostrę 😉
No i będzie miała 😁
Wieczorem prosiła Pana Boga o siostrę czasem wymieniając na psa 😉
Brała chrzest w Pl u braci kapucynów ( w mojej parafii) proboszcz wiedział że jest poczęte przy pomocy in vitro inproboszcz udzielał jej chrztu .
 
reklama
I dobrze , że się dzieje. A co o tych cytokinach ci powiedziała ?
Powiedziała tylko, że wyglądaj w porządku. Szczerze, to myślałam, że ta immunologia coś wniesie więcej i znajdziemy przyczyne tych wszystkich poronień. Jeśli steryd nie pomoże to nie wiem co innego próbować [emoji2368]no ale teraz nie będę się nad tym zastanawiać. Niech żyje spontan [emoji6]
 
Do góry