reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Tak, maj napewno. A potem się zobaczy co dalej
Nastrój jest bardzo dobry, jak nie myślę o in vitro [emoji23]
Jak ja bym miała z domu pracować, to całkiem bym zdziczała [emoji23]. A już chyba bardziej nie można [emoji12]
Ja mam 30km do pracy, trace prawie poltorej godziny dziennie na dojazd. Przy dzieciach poltorej godziny wiecej to skarb.
Poza tym moje biuro od roku pracuje zdalnie i na razie nikt nie chce wracac [emoji16]

A co do maja to dalej bedzie juz tyko dobrze i bedziemy ustalac date porodu. Tylko tak wolno Ci myslec, bo oklep![emoji16]
 
reklama
No więc ja już po wizycie, i szczerze to powiem ze ta wizyta dodala mi skrzydeł... Zaczelam wierzyć w to ze sie uda. Dostalam skierowanie na dodatkowe badania bo ciaza się pojawia ale coś musi być przyczyną że kończy się jak się kończy 😔 na 3 transfery w 2 była ciaza więc według lekarza to naprawdę dobrze. Jeśli w badaniach będzie wszystko dobrze to od 2dc mam zacząć brac estrofem jeśli coś nie tak mam zapisać się do hematologa... Jutro rano ide je robić... Mam nadzieję że wyrobię się że wszystkim w 1,5 tygodnia.
 
No widzisz, to super 😁
My właśnie byliśmy teraz z mężem polazic po sklepach żeby sie rozkręciło już nie wiem co robić żeby przyspieszyć porod... 🤦‍♀️
Jakbym wyszła do sklepu gdzieś dalej niż do spożywczego pod blokiem to już bym nie wróciła chyba 🙂 a i do tego to idę tylko po bułki bo ledwo chodzę, musiałam pojechać do banku dość blisko bo 3 przystanki tramwajem i jechałam z duszą na ramieniu żeby tylko szybko załatwić i wracać bo ciągle mam wrażenie, że mi coś tam zaraz wyjdzie trochę straszne uczucie 🙈, szyjki chyba już w ogóle nie mam bo wkładam globulki to tylko tak na sam brzeg bo wszystko takie miękkie, że się nawet boję je wkładać. Jedyna moja aktywność to wyprowadzenie psa i to tylko tak blisko bloku. Znowu mnie skurcze łapią od nocy więc jakiś strach się pojawił, że to co raz bliżej i co to jak to będzie 😉
 
Dziewczyny kiedy najszybciej moge zrobić test sikany? Moja cierpliwość zaczyna się kończyć...
Ja robiłam 9dpt blastki i wyszedł. Fakt bardzo blada kreska ale wyszedł. Beta wtedy wynosiła 136. Wiem że dziewczyny wcześniej robily... Ja bym się nie odważyła gdyż i tak w 9 dniu wyszła mi tak blada kreska ze później się zastanawiałam jak ja ją wypatrzyłam...
 
reklama
Do góry