reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja przy spadającej becie miałam plamienia, potem żywą krew, pojawiły się również silne skurcze i bóle krzyżowe, na końcu doszedł płacz 😪bo wiedziałam, że jest to poronienie. Obecnie jest we mnie gdzieś strach, że historia może się powtórzyć ale staram się myśleć pozytywnie i cieszyć każdym dniem ciąży, bo są to cudowne chwile 🤗🤗 A Ty nawet tak nie myśl o sobie, głowa do góry i trzymam kciuki za kolejny przyrost bety✊
Dziekuje kochana
A ja jade na powtórna bete i tak dziwnie sie czuje
 
reklama
Nawet dwie blastki. Jutro weryfikacja, 7dpt. Nic nie czuję, nie nastawiam się, ale boje się porażki. Jak każdy.

Problem wydaje się leży właśnie w endometrium i wcale nie za cienkim ale: przewlekłe Ale przewlekłe zapalenie, na które miesiąc temu miałam antybiotyki i nie wiem czy pomogło. Druga sprawa to "endometrium młodsze ogniskowo w 6 dobie". Czy to znaczy, że jest przesunięte okno implantacyjne?
Rozumiem ze mialas robiona biopsje stad wiesz o stanie zapalnym, mialas jskies objawy ?
 
reklama
Do góry