reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No to jak szyjka miekka to faktycznie mozes za chwile zaczac rodzic. Oszczędzaj sie, zwby wytrzymać przynajmniej do tego 37-38 tygodnia.
No trochę jestem przerażona, że tak się jemu spieszy tym bardziej, że tylko odpoczywam nic nie robię, jedynie pociesza mnie fakt, że młody jest starszy wszystkie wymiary ma na ponad 36+ tc i orientacyjna waga 2900. Dziś mam dzwonić po odbiór skierowania po świętach.
 
reklama
Rozumiem ze mialas robiona biopsje stad wiesz o stanie zapalnym, mialas jskies objawy ?
Robili mi receptywnosc endometrium. Zaproponował mi to doktor i się skusiłam bo jesteśmy na etapie poszukiwań a dotąd wszystko było ok. Nie mam objawów. Chociaż nie wiem czy z tego nie wynikają mega bolesne okresy które mam takie dopiero od około 7 lat
 
Do góry