reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

skierowanie od rodzinnego
Szukałam
Przyczyn po pierwszym
Nieudanym ivf i czytając to forum
pomyślałam o badaniach na trombofilie
W klinice lekarz skomentował tylko ,,no można zrobić ”
Wiec wzięłam sprawy w swoje ręce 😊
Aaaa tak to wygląda i dał Tobie rodzinny skierowanie bez niczego ?
Długo czekałaś na to badanie czy nie ma kolejek ?
 
reklama
"Twardym nie mętkim" - znam to doskonale ;) życie jest okrutne... A w czym u Was lezy problem?

Trzymam zatem kciukasy! Musi być dobrze :) Miałaś podaną blastkę?
Nawet dwie blastki. Jutro weryfikacja, 7dpt. Nic nie czuję, nie nastawiam się, ale boje się porażki. Jak każdy.

Problem wydaje się leży właśnie w endometrium i wcale nie za cienkim ale: przewlekłe Ale przewlekłe zapalenie, na które miesiąc temu miałam antybiotyki i nie wiem czy pomogło. Druga sprawa to "endometrium młodsze ogniskowo w 6 dobie". Czy to znaczy, że jest przesunięte okno implantacyjne?
 
Screenshot_20210401-210431.png

Wklejam wynik receptywnosci. Czy któraś się zna? Miałyście?
 
@klaudiaanita @Mirka30 dziewczyny wy już za chwilę odpakujecie prezenty 🤩, miałyście jakieś objawy przed porodowe? Mój to chyba nie może wytrzymać i się pcha już na całego 😉 dziś mam 35+5 od ponad 2tygodni skórcze przepowiadające, ale bolesne i takie z krzyża, miałam dziś wizytę i mówię lekarzowi taka zadowolona jak to super, że już normalnie oddycham i nic mnie nie ciśnie na żołądek a on no tak na tym etapie już dziecko zaczyna się obniżać a ja eee, ale mam już tak ponad tydzień to oczy zrobił jak 5zł 🤣, szyjka się skróciła i zmiękła, maluch wstawił się już do kanału a termin mam dopiero na 01.05 więc chyba się spieszy mu 😱 przez to szybko muszę jechać po skierowanie na CC żeby mieć przy sobie w razie rozpoczęcia akcji SN 🤦‍♀️
 
@klaudiaanita @Mirka30 dziewczyny wy już za chwilę odpakujecie prezenty 🤩, miałyście jakieś objawy przed porodowe? Mój to chyba nie może wytrzymać i się pcha już na całego 😉 dziś mam 35+5 od ponad 2tygodni skórcze przepowiadające, ale bolesne i takie z krzyża, miałam dziś wizytę i mówię lekarzowi taka zadowolona jak to super, że już normalnie oddycham i nic mnie nie ciśnie na żołądek a on no tak na tym etapie już dziecko zaczyna się obniżać a ja eee, ale mam już tak ponad tydzień to oczy zrobił jak 5zł 🤣, szyjka się skróciła i zmiękła, maluch wstawił się już do kanału a termin mam dopiero na 01.05 więc chyba się spieszy mu 😱 przez to szybko muszę jechać po skierowanie na CC żeby mieć przy sobie w razie rozpoczęcia akcji SN 🤦‍♀️

Heej 😘 Noo jeszcze chwilka i nadejdzie wielka chwila.. Ja objawy jakie mam to skurcze co jakiś czas ale nie sa regularne, poza tym mała sie tak rozpycha i przewraca tam ze nie mam spokoju 🤦‍♀️ Jutro mam usg więc zobaczymy jak wygląda sytuacja, oby była ładnie obrócona główką do dolu i gotowa do wyjscia 😊😘
 
Heej 😘 Noo jeszcze chwilka i nadejdzie wielka chwila.. Ja objawy jakie mam to skurcze co jakiś czas ale nie sa regularne, poza tym mała sie tak rozpycha i przewraca tam ze nie mam spokoju 🤦‍♀️ Jutro mam usg więc zobaczymy jak wygląda sytuacja, oby była ładnie obrócona główką do dolu i gotowa do wyjscia 😊😘
A jaka waga małej i jaki rodzaj porodu?
 
reklama
Kochane a czy sa jakies objawy ciazy biochemicznej oprocz spadajacej bety? Bo sie zaczynam bac ze nic z tego nie bedzie
Ja przy spadającej becie miałam plamienia, potem żywą krew, pojawiły się również silne skurcze i bóle krzyżowe, na końcu doszedł płacz 😪bo wiedziałam, że jest to poronienie. Obecnie jest we mnie gdzieś strach, że historia może się powtórzyć ale staram się myśleć pozytywnie i cieszyć każdym dniem ciąży, bo są to cudowne chwile 🤗🤗 A Ty nawet tak nie myśl o sobie, głowa do góry i trzymam kciuki za kolejny przyrost bety✊
 
Do góry