reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dla nich to pewnie rutyna. Lekarz faktycznie miły i widać że to lubi 😀 dla mnie to też plus, że większość rzeczy jest w Bydgoszczy, bo do Bydzi mam 80km a co tu mówić o Gdańsku 🤔 i jak wrażenia po pierwszej wizycie. Co ci mówił
Pierwsza wizyta w porządku następna była telefoniczna dostałam receptę a przed tą telefoniczną miałam robione USG przez położną i on to potem widział i zadzwonił żeby dalsze zalecenia dać. Ja od dziś zaczęłam protokół długi no i wjechały antyki, następna wizyta 14 kwietnia więc zobaczymy jak to będzie wyglądało. Na razie jestem dobrej myśli ale mam chwile załamania jak każdy pewnie...
 
reklama
Myślę za na
Pierwsza wizyta w porządku następna była telefoniczna dostałam receptę a przed tą telefoniczną miałam robione USG przez położną i on to potem widział i zadzwonił żeby dalsze zalecenia dać. Ja od dziś zaczęłam protokół długi no i wjechały antyki, następna wizyta 14 kwietnia więc zobaczymy jak to będzie wyglądało. Na razie jestem dobrej myśli ale mam chwile załamania jak każdy pewnie...

Pierwsza wizyta w porządku następna była telefoniczna dostałam receptę a przed tą telefoniczną miałam robione USG przez położną i on to potem widział i zadzwonił żeby dalsze zalecenia dać. Ja od dziś zaczęłam protokół długi no i wjechały antyki, następna wizyta 14 kwietnia więc zobaczymy jak to będzie wyglądało. Na razie jestem dobrej myśli ale mam chwile załamania jak każdy pewnie...
Zobaczysz tak szybko minie ten czas, że się nie obejrzysz. Będzie dobrze. Musi być 👍 najpierw zjesz tyle tabletek, że zaczniesz świecić w ciemnościach 😁 a potem już z górki. Pyk i blastka się pojawi, zadomowi i zostanie. 😀 Obowiązkowo
 
Myślę za na



Zobaczysz tak szybko minie ten czas, że się nie obejrzysz. Będzie dobrze. Musi być 👍 najpierw zjesz tyle tabletek, że zaczniesz świecić w ciemnościach 😁 a potem już z górki. Pyk i blastka się pojawi, zadomowi i zostanie. 😀 Obowiązkowo
Hahaha to było prześmieszne ale sama prawda z tymi tabletkami :D no niestety trzeba brać.... byle tylko efekt był :p Pokładam wielkie nadzieje w tej klinice :)

a Ty na jakim etapie jestes?
 
Hahaha to było prześmieszne ale sama prawda z tymi tabletkami :D no niestety trzeba brać.... byle tylko efekt był :p Pokładam wielkie nadzieje w tej klinice :)

a Ty na jakim etapie jestes?
Wiesz co, bo mi to czasem ryczeć się chce więc wszystko próbuje obrócić w żart. Trzeba być twardym a nie miękkim 😋
Ja jestem po et. Pierwszy ET. Był w tamten piątek, więc na tę chwilę żyje w ciągłej niepewności
 
Wiesz co, bo mi to czasem ryczeć się chce więc wszystko próbuje obrócić w żart. Trzeba być twardym a nie miękkim 😋
Ja jestem po et. Pierwszy ET. Był w tamten piątek, więc na tę chwilę żyje w ciągłej niepewności
"Twardym nie mętkim" - znam to doskonale ;) życie jest okrutne... A w czym u Was lezy problem?

Trzymam zatem kciukasy! Musi być dobrze :) Miałaś podaną blastkę?
 
reklama
Do góry