reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Boję się że tu też wprowadzą kwarantanne w hotelu, już jest taka dla kilku krajów, na razie żadne z UE ale nie wiadomo czego się spodziewać 🤷 a u was do kiedy teraz kwarantanna w hotelu czy do odwołania?
Do odwołania. Myślę że nie prędko coś się zmieni, bo ta nasza premier strasznie uparta
 
A ok, to nie wiedzialam. Wybacz [emoji4]
Ja tez, dopoki nie porabalam lekow .przed ostatnim transferem mialam brac depot,co umknelo mojej uwadze🤭i bralam daily.poszlam na usg gdzie jajniki mialy byc wyciszone ,a ja w menopauzie,a dok mowi " na lewym widze pecherzyk" ....
W tym momencie dotarlo do mnie,ze cos mi sie poj&**&&&ło🤣🤣🤣🤣

Daily do stymulacji
Depot do wyciszenia ,chociaz substancja czynna jest ta sama,tylko dawki sa inne.
 
Ja tez, dopoki nie porabalam lekow .przed ostatnim transferem mialam brac depot,co umknelo mojej uwadze[emoji2960]i bralam daily.poszlam na usg gdzie jajniki mialy byc wyciszone ,a ja w menopauzie,a dok mowi " na lewym widze pecherzyk" ....
W tym momencie dotarlo do mnie,ze cos mi sie poj&**&&&ło[emoji1787][emoji1787][emoji1787][emoji1787]

Daily do stymulacji
Depot do wyciszenia ,chociaz substancja czynna jest ta sama,tylko dawki sa inne.
Oooo fak [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
To sie nie dziwie, ze Ci zapadlo w pamiec [emoji16][emoji16]
 
Oooo fak [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
To sie nie dziwie, ze Ci zapadlo w pamiec [emoji16][emoji16]
A jakie mialam dyskusje z pania doktor z Pragi🤣🤣🤣...
W koncu dostalam okres,co ona okreslila plamieniem,bo okresu nie moglam dostac🤭🤭🤣jak jej probowalam wytlumaczyc ,ze mi sie nowy cykl zaczyna,i potrzebuje estradiol od 2dc,to mi go dala od 7 dc,i pomimo wszystko to zafunkcjonowalo.Endo mialo 17 mm,ale na szczescie bylo 3 warstwowe.
To ze leki ja pomylilam,oczywiscie jej nie powiedzialam😂😂
 
Ja leczę się właśnie w tej klinice w Ostrawie. W środę punkcja więc jeszcze nie wiem czy coś z tego będzie.

A u jakiego lekarza jesteś? Masz wrażenie, że lecą taśmowo czy raczej mają indywidualne podejście do pacjentów?

Mocne kciuki za punkcję! Niech będzie koszyczek ładnych jajeczek ✊✊✊

Moja klinika zeszla ostatnio na psy,wiec jej ci nie polece,no way😁jesli chcesz do Pragi to do Fertility Port Praque.Ostrawa czy Brno,obydwie maja bardzo wysokie loty i koordynatorki mowiace po polsku.W zadnej nie bylam ale ciagle slysze cos o nich dobrego.

@mala_Mi 80 buja sie po Czeskiej stronie,moze ja zapytaj

Wiedziakam, że na ciebie mogę liczyć 😁
 
A u jakiego lekarza jesteś? Masz wrażenie, że lecą taśmowo czy raczej mają indywidualne podejście do pacjentów?

Mocne kciuki za punkcję! Niech będzie koszyczek ładnych jajeczek ✊✊✊



Wiedziakam, że na ciebie mogę liczyć 😁
Jestem u Lach.ciny. Powiem ci co myślę dopiero po punkcji, bo na razie hormony przemawiają przeze mnie. Raczej to nie jest to, czego oczekiwałam tłukąc się przez pół świata w czasie pandemii. Na mnie doktor postawił już x bo jestem stara. Jeżeli jesteś młoda to podejście zapewne będzie inne
 
reklama
A tak w ogole jeszcze męcząc temat kwasu foliowego. Zadzwoniłam do mojego lekarza mówiąc, ze wizytę mam za pare dni a niepokoją mnie podwyższone wartości leukocytów i kwasu foliowego. A on mnie pyta dlaczego badałam kwas foliowy i ze badanie go nie jest zalecane. Kazał brać dalej w tych samych dawkach femibion a jak wspomniałam o metylowanym to powiedział, ze on jest lepiej przyswajalny sugerując, ze będe miała jeszcze wyższy poziom...Ja juz nie wiem co mam robic. Chyba będe brała i badała poziom na własna rękę. Trochę sie boje bo wyczytałam gdzieś, ze nadmiar moze byc przyczyna autyzmu. Moze ja powinnam zamknąć te internety :(.
Hej. Wchodzisz tu jeszcze? Właśnie Przeglądam internety w poszukiwaniu informacji na temat nadmiaru kwasu foliowego w ciąży. Jestem w 8 tc. Od początku mam nadmiar kwasu utrzymujący się na poziomie 28 ng/ml. Napisz mi proszę czy u Ciebie cis się wyjaśniło? Jak dziecko? Itd.
 
Do góry