reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Rozumiem właśnie napisałam jakbym komuś coś narzucała ale nie broń Boże... po prostu jakby mega boje sie, że będę tak robić bo taki wzorzec w dzieciństwie i chce zawsze wszystkich uświadomić jak to źle działa na dziecko. Ale nic nie insynuuje Tobie kochana, przepraszam jeśli taki to miało wydźwięk [emoji21]
Nie, nie. Po prostu wierz mi, to w teorii jest duzo latwiejsze niz w praktyce. I bylam z siebie bardzo dumna, bo przez pierwsze prawie 3 lata jej zycia nigdy nie krzyczałam ani nic takiego, ale teraz bywa ciężko [emoji6]
Choc naprawde nie sadze, zeby moglo ja to traumatyzowac [emoji23]
 
reklama
Jestem w ciąży dzisiaj 6+3 jednak następna wizytę mam dopiero 29 marca. Chcialabym usłyszeć serduszko i zakupiłam taki sprzęt, który pozwala usłyszeć serce dziecka jeszcze w domu przy pomocy właśnie tego sprzętu. Używał ktoś tego? Jeśli tak to kiedy udało wam się samym usłyszeć serce dziecka ?
Zależy od sprzętu ja słyszałam w 12 tc .
 
Ja już w drodze na lotnisko [emoji6]
Co do wizyty- nowa Pani doktor jeszcze bardziej mi się spodobała [emoji6] ona dużo tłumaczy a ja lubię wiedzieć i rozumieć co mam robić. stwierdziła, że wczorajsze subpopulacje mam ok, 13%nk jest do zaakceptowania. Zastanawiała się nad zrobieniem datowania endometrium i sprawdzenia komorek nk ale doszła do wniosku, że skoro zachodzę w ciążę to z oknem implantacyjnym jest ok a i tak mi wdroży steryd do następnego transferu. Czekamy na wyniki cytokin i będziemy ustalały dalej. Torbieli na lewym jajniku nie ma, na prawym jest pęcherzyk, który nie pękł i chce sprawdzić czy z okresem zniknie czy będzie przenoszony bo wtedy trzeba nad nim popracować. No i dziś zaczęłam plamic więc okres jest tuż za rogiem [emoji6]
 
Ja już w drodze na lotnisko [emoji6]
Co do wizyty- nowa Pani doktor jeszcze bardziej mi się spodobała [emoji6] ona dużo tłumaczy a ja lubię wiedzieć i rozumieć co mam robić. stwierdziła, że wczorajsze subpopulacje mam ok, 13%nk jest do zaakceptowania. Zastanawiała się nad zrobieniem datowania endometrium i sprawdzenia komorek nk ale doszła do wniosku, że skoro zachodzę w ciążę to z oknem implantacyjnym jest ok a i tak mi wdroży steryd do następnego transferu. Czekamy na wyniki cytokin i będziemy ustalały dalej. Torbieli na lewym jajniku nie ma, na prawym jest pęcherzyk, który nie pękł i chce sprawdzić czy z okresem zniknie czy będzie przenoszony bo wtedy trzeba nad nim popracować. No i dziś zaczęłam plamic więc okres jest tuż za rogiem [emoji6]
Czyli same dobre wieści i jeszcze wracasz do domu 😁
Bezpiecznego lotu 😘
 
Z calym szacunkiem - ja nie wpadam w szal, co najwyzej po prostu krzykne, to raz. Dwa - w teorii wszytsko jest ladne, tez duzo "wiedzialam" zanim sama musialam sie z tym zmierzyc. Teraz mam 4latke na pokladzie do ktorej trzeba powiedziec 100 razy, a i tak nie poslucha. Wiadomo, ze wolalabym tego nie robic, ale cóż - macierzyństwo nie jest latwe.
Ja tez ma 4 latke i dopóki nie krzykne to jakbym mówiła do ściany. Więc Cię doskonale rozumiem. Też mi sie zdarzy krzyknąć niesłusznie i właśnie wtedy wolę przeprosić bo moim zdaniem lepiej jest przeprosić.
 
Ja już w drodze na lotnisko [emoji6]
Co do wizyty- nowa Pani doktor jeszcze bardziej mi się spodobała [emoji6] ona dużo tłumaczy a ja lubię wiedzieć i rozumieć co mam robić. stwierdziła, że wczorajsze subpopulacje mam ok, 13%nk jest do zaakceptowania. Zastanawiała się nad zrobieniem datowania endometrium i sprawdzenia komorek nk ale doszła do wniosku, że skoro zachodzę w ciążę to z oknem implantacyjnym jest ok a i tak mi wdroży steryd do następnego transferu. Czekamy na wyniki cytokin i będziemy ustalały dalej. Torbieli na lewym jajniku nie ma, na prawym jest pęcherzyk, który nie pękł i chce sprawdzić czy z okresem zniknie czy będzie przenoszony bo wtedy trzeba nad nim popracować. No i dziś zaczęłam plamic więc okres jest tuż za rogiem [emoji6]
Najważniejsze, że Ci się Pani doktor spodobała to jest ważne. Super, że wizyta udana 🙂
 
Białka jako wskazania do heprayny.
Te drugie by wykluczyć zespół antyfosfolipidowy jest przeszkodą w implantacji i często poronienia.
Kiedy najlepiej te cytokiny zrobić??
Niedawno dowiedziałam się że mam zespół antyfosfolipidowy. Jestem w ciąży 6+3. Czy którejś z was udało się donosić ciążę przy tym schorzeniu? Biorę codziennie zastrzyki z heparyny drobnocząsteczkowej -neoparin, acard i estrofem
Też mam ten zespół antyfosfolipidowy i wciąż się zastanawiam czy właśnie przez to nie udało się 2 razy zarodkow implantować.. @bzzz1 wczesniej też brałaś heparyne? Bo to chyba (jak dobrze pamiętam) nie twoje pierwsze podejście...?
 
reklama
Tak Natalio 😍 😍 😍 ta pani wogole nie bierze pod uwage ze cos moze pojsc nie tak a z tego co wiem to nawet nie badala AMH ) Mowi ze tak jej sie zycie poukladalo i teraz chce bardzo zostac mama ;) W sumie jak sobie przypomne nasze pierwsze starania to tez nie przypuszczalam ze beda jakies problemy ;) a jakie bylo podeskcytowanie kiedy podjelismy decyzje ze juz chcemy i wogole nasze pierwsze wspolzycie bez zabezpieczen, malo juz wozka nie wybieralam ;) ale napewno juz w glowie ukladalam scenariusze jak to bedzie kiedy juz bede w ciazy ;) @nieagatka za twoja rada wlasnie dopiero wstalam ;) Nie wiem jak teraz bede spac w nocy ;) Ja dziwczyny slysze jak idzie do mnie kolacja hehehehehe Czy uw as tez taka pogada - u mnie zimno i pada snieg.
U nas pada śnieg a ja czekam na wiosnę z łopatą w ręce 😎 i co dziś było na kolacje???
 
Do góry