reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Chciałabym Sabina, ale zdrobnienia są słabe - Saba :-( Muszę to jeszcze przemyśleć :-) a imiona to może oprócz w/w Natalia, Marzena, Janina. Z drugiej strony ładnie by brzmiały imiona dla bliźniaczek Janina i Sabina:p
Nie pomyslalabym o takim zdrobnieniu. Zawsze mozesz miec Inke jak ja, Sabinka --> Inka [emoji16][emoji16]Wybierz to co dyktuje Ci serce. Glupie zdrobnienie zawsze moze sie znalezc, chocbys nie wiem na jakie imie sie zdecydowala.
 
reklama
Chciałabym Sabina, ale zdrobnienia są słabe - Saba :-( Muszę to jeszcze przemyśleć :-) a imiona to może oprócz w/w Natalia, Marzena, Janina. Z drugiej strony ładnie by brzmiały imiona dla bliźniaczek Janina i Sabina:p
Sabina to piękne imię - wg mnie, niepotrzebne jest tu żadne zdrobnienie, no może oprócz " Sabinka"😊
Ja marzę o małej Janinie ❤️
A Marzenka to moja mamunia ❤️
 
Ostatnia edycja:
Chcialam dziś dla rozluźnienia kupić sobie wino😜 @nieagatka zobacz co znalazłam, tylko dziwnie tanio😱 kupiłam coś innego. Czy to jest to wino o którym pisałaś?
 

Załączniki

  • _20210213_211219.jpg
    _20210213_211219.jpg
    738,1 KB · Wyświetleń: 115
Chcialam dziś dla rozluźnienia kupić sobie wino[emoji12] @nieagatka zobacz co znalazłam, tylko dziwnie tanio[emoji33] kupiłam coś innego. Czy to jest to wino o którym pisałaś?
Ja pisalam o El Coto, tez z Rioja. To nie jest az tak dobre, ale tez spoko. Wina z regionu La Rioja sa ogolnie warte uwagi.
Moglas brac [emoji16]bo cena faktycznie najs [emoji16]
 
Sabina tak piękne imię - wg mnie, niepotrzebne jest tu żadne zdrobnienie, no może oprócz " Sabinka"😊
Ja marzę o małej Janinie ❤️
A Marzenka to moja mamunia ❤️
U mnie miał być GABRYJEL Łukasz albo Gabryjela Maria... Tak mi się te imiona podobają... Takie imiona wybrałam gdy test pokazał 2 kreski... Teraz już ich nie dam... Tzn. Drugie imiona pozostają. Bez zmian, bo dla chłopca to po moim bracie (niestety nie żyje już, nie było dane nam się poznać 😔) a dla dziewczynki po ukochanej Babci ❤️) pierwsze natomiast będą musiały być zmienione 😔 wszyscy mi mówią że nie powinnam nazwać tak dziecka... Nie wiem czemu... Niby taki przesąd jest 🤷‍♀️ ale potwierdzam Sabina bardzo ładne imię 😍
 
U mnie miał być GABRYJEL Łukasz albo Gabryjela Maria... Tak mi się te imiona podobają... Takie imiona wybrałam gdy test pokazał 2 kreski... Teraz już ich nie dam... Tzn. Drugie imiona pozostają. Bez zmian, bo dla chłopca to po moim bracie (niestety nie żyje już, nie było dane nam się poznać [emoji17]) a dla dziewczynki po ukochanej Babci [emoji3590]) pierwsze natomiast będą musiały być zmienione [emoji17] wszyscy mi mówią że nie powinnam nazwać tak dziecka... Nie wiem czemu... Niby taki przesąd jest [emoji2368] ale potwierdzam Sabina bardzo ładne imię [emoji7]
A skad taka pisownia?
I czemu nie powinnas tak nazwac? Jaki przesąd, bo ja przesadow nie ogarniam z racji tego, ze wszystkie ignoruje [emoji4]
 
Dla mnie najgorsze w tym moim nieszczesciu jest jedno. I nie zrozumcie mnie zle. Ale najbardziej mnie dobija jak widzę na portalach społecznościowych, ze znajomi zachodza w druga czy trzecia ciaze. To nie chodzi o to, ze im zle zycze, zazdroszczę. To w żadnym wypadku nie jest to. To bardziej zlosc na siebie, ze ja w pierwsza tak dlugo sie staram zajsc. I chyba to frustruje najbardziej.
Kiedys tam czlowiek sobie wyobrazal, ze skonczy studia, znajdzie prace, kupi mieszkanie i będzie miec dzieci. Najlepiej parke. I będzie jak w bajce.
A zycie weryfikuje. Chcialam dwojke. Teraz marze choc o jednym zdrowym.
@Orchidea33 ja miałam takie same przemyślenia i naprawdę wierzę, że u Ciebie skończy się tak samo i doczekacie się upragnionego dziecka 🙂👍
 
Ostatnia edycja:
A skad taka pisownia?
I czemu nie powinnas tak nazwac? Jaki przesąd, bo ja przesadow nie ogarniam z racji tego, ze wszystkie ignoruje [emoji4]
Ale ze jaka pisownia? Bo chyba nie ogarnelam 🙈 że GABRYJEL z dużej? Tak mi słownik przekształca od razu na całe imię z dużej 🙈 A przesąd... A taki głupi... Ze nie powinnam nazwać dziecka imieniem zmarłego dziecka gdyż będzie chciał zabrać rodzeństwo do siebie... Tak wiem ze to nie ma nic wspólnego... Ale dla mnie od samego początku to było dziecko, moje maleństwo ... Moje wymarzone, wymodlone... Chodź nie urodzone... Nawet na usg nie widziałam, ale w sercu będzie na zawsze. Ja nie wierzę w przesady również, ale od momentu jak chciałam te imię dla chłopca raptem wszyscy na około tak nazwali 🙈 więc to kolejny powód dla którego tego imienia nie dam... Poza tym ten zarodek który mi podali i się przyjął chodź nie wiem jakiej był. Płci zawsze już będzie dla mnie Gabrysiem 😔😔
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie było mnie 1 dzień i prawie 20 str do przeczytania - szalejecie beze mnie 🤪🙉

Zawsze marzyłam, o byciu mamą, właściwie to byłam przekonana, że tak będzie, bo czemu nie. Srogo się zawiodłam, nie każdemu jest to dane, a najszczodrzej dane tym, którzy maja to w d... przepraszam, ale dziś ja też mam wyj*bane i piszę bez cenzury.
Wypiłam cydr, mogę!
niestety muszę się z tym zgodzić nawet Przybycień to mówił że ci co piją i największą patola to rodzą na zawołanie... Życie jest niesprawiedliwe i rozumiem Cię ja mm 5 aniołków i zawsze zastanawiam się co takiego w życiu zrobiłam że Bóg mnie tak kara...


My bedziemy ogladac NOWINY ZE SWIATA (netflix)- ktos cos poleca?
- oglądałam fajny ale polecam MIŁOŚĆ DO KWADRATU

Tak się śmiałam że aż mąż z łazienki wyszedł i patrzy na mnie jak na idiote 😂😂😂 pyta się co znowu Twoje psiapsiolki internetowe napisały ze sikasz? 😂😂

Swoją drogą Te Wam coś opowiem xD w moim domu chyba są kłopoty z matematyka 😂😂😁😁 rozmawiamy ostatnio w środę o minionym zdarzeniu z niedzieli i wywiązała się dyskusja o dni 😂😂 mówię do rodziny że TRZY dni temu w niedzielę (...) a oni do jak 3 dni temu jak 2? No to ja zdziwiona, mówię jak 2 jak 3 i afera ile dni minęło od niedzieli do środy xD moja mama oczywiście jak mąż, uparcie liczą oboje że 2 dni i koniec. No to zagięłam ich pytaniem "za ile dni będzie pojutrze czyli piątek?" a oni że za 2 dni. No kurde 😂😂🙈🙈 2 dni do przodu to piątek ale 2 dni do tyłu to niedziela
- Uśmiałam się co nie miarą 😂😂😂🤣
 
Do góry