reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Jak w zeszłym roku ogladnelam "Pamiętnik podręcznej" i skomentowałam, że w tym kierunku zdąża PL to pukali mi w głowę.
To jest takie cholernie przykre widzieć co oni robią z tym krajem...

Tak. To samo mówiłam, jak czytałam książkę parę lat temu... Też się dziwnie patrzyli. Do dziś, pamiętam pierwsze protesty, mój Mąż się z tego smiał a ja już wtedy się bałam.
Przykro mi strasznie 😔
 
reklama
6
@Murawa
@nieagatka pyta czy remont robisz 😜. Tylko trochę na okrętkę😜. Co słychać? Nie pytam o leczenie, jak coś ruszy to przecież powiesz❤️ Jak w pracy? Nie chorujesz 😜
Dziewczyny, czy za telewizytę u Paś.nika płaciłyście same czy czekałyście aż zadzwonią i każą to zrobić?
Mówiła, że tak bliżej wizyty... Mam 2 listopada...
Ja robiłam przelew przed wizytą, robiłam screna i wysyłałam na maila apc z dopiskiem kiedy wizyta, godzina i imię i nazwisko
 
Mam nadzieję, że dzisiejszy transfer będzie tym szczęśliwym i Kropek zostanie z Tobą❤ A potem wrócisz po rodzeństwo😉
Dwie zamrożone blastki to naprawdę super!
Ja się też nie przejmuję, mam jeszcze dwa zarodki, myślę że to bardzo optymistyczne.
Chociaż głęboko wierzę, że te kropki, które już we mnie siedzą zostaną z mamusią❤ mam jakieś takie przeczucia, ale boję się je czuć. Nawet nie wiem, jakich objawów się doszukiwać, bo nigdy w ciąży nie byłam🤦‍♀️ póki co brzuch mnie pobolewa, czasem coś zakłuje, jajniki jeszcze trochę dokuczają po punkcji.
Nie wiem, jak wytrzymam do tego 3.11, pewnie zrobię test szybciej😜
Ja napewno tez nie wytrzymam do bety tylko będę testować 😂😂😂 ja idę na bete 2.11 wiec wsumie mamy w podobnym czasie. Trzymam kciuki za Twoje kropki zeby zostały z mamusia :)
 
W innych płacisz różnie : za 6 świeżych 15 tys. w Sal.ve, za 6 świeżych w Bocia.nie 16 tys., za 12 mrożonych w Invim.edzie 21 tys. Invic.ta ma cennik na stronie. Wszędzie jeszcze badania, dodatkowe procedury, mrożenie i przechowywanie zarodkow...
Przy 6 świeżych komórkach to ok. Jednak trzy mrożone zam16 tys. to cena bardzo wysoka.
 
reklama
Do góry