reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
To zrobisz sobie w takim razie prezent pod choinke ;) Nie martw sie lepiej sie przygotujesz - too tylko jeden cykl ;)
❤ Muszę tak właśnie do tego podejść. Zdrowa dieta i ruch to mój priorytet na najbliższy czas( z ruchem mam pod górę nie lubię ćwiczyć w domu).Mam nadzieje że podołam, bo jak czytam co tam dobrego jecie, robicie, to nie mam do siebie zaufania 😁
A ja tylko soczek marchewkowy i ogórki kiszone, oby do poniedziałku...
 
Przestań syna mam z takiego połączenia więc lepszego połączenia być nie może [emoji23][emoji23][emoji14][emoji14][emoji14] noooo chyba że się ktoś machnął w labo i albo nie jego albo nie mój [emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji2960] albo poszłam na bok i nie pamiętam [emoji2960][emoji2960][emoji2960][emoji2960]
Eh... Mieliście szczęście... Oczywiście lekarz mówił o naszej konfiguracji nie Waszej 😉. On ma pięć plemników na krzyż, Ja mam prawie zerowe AMH i ch... wie co jeszcze 😏
 
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 ehh glupie co napisze ale szkoda ze nie zachodzimy w ciaze od samego patrzenia ;) Kiedys ciotka taka glupia, kiedy sie jeszcze nie staralam o ciaze bo to bylo pol roku po slubie, a dla nich to juz dziwne ze jeszcze nie jestem w ciazy KAZALA MI SEI ZAPATRZEC I PRZYTULIC NA KUZYNKE W CIAZY 🤪😂😜
Ta... Też słyszałam te ludowe mądrości. Chrzestną zostalam 20 lat po pierwszej chrzesniaczce, bo miało pomóc 😉
 
❤ Muszę tak właśnie do tego podejść. Zdrowa dieta i ruch to mój priorytet na najbliższy czas( z ruchem mam pod górę nie lubię ćwiczyć w domu).Mam nadzieje że podołam, bo jak czytam co tam dobrego jecie, robicie, to nie mam do siebie zaufania 😁
A ja tylko soczek marchewkowy i ogórki kiszone, oby do poniedziałku...
Naprawdę możesz zrobić wiele pysznych i mało kalorycznych rzeczy. Dieta nie musi być głodówką i męczarnią...
 
Dziewczyny niedługo dobijam do połowy I trymestru i strasznie meczy mnie brak snu. Jestem śpiochem numer 1 potrafiłam położyć się o 22 i przespać nawet do 10 następnego dnia. Teraz idę spać ok 23 i budzę się ok 5 i już nie mogę usnąć strasznie czuje się zmęczona. Czy macie jakieś rady ? Wietrze sypialnie przed snem nie przebywam w niej w ciagu dnia, nie oglądam nic przed snem
Mam to samo! Masakra jakas. Ja się o 3 budzę najczesciej😣😣
 
reklama
Eh... Mieliście szczęście... Oczywiście lekarz mówił o naszej konfiguracji nie Waszej [emoji6]. On ma pięć plemników na krzyż, Ja mam prawie zerowe AMH i ch... wie co jeszcze [emoji57]
Weź ja amh w kosmos a zarodek jeden który nawet nie zaskoczył, nawet nie dziabnął mamusi... Hmmmm a mamusia prosiła bądź grzeczna /grzeczny i zostań z mamusią na zawsze [emoji22][emoji22][emoji22]
 
Do góry