reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

reklama
Te gwarancje oczywiście są obwarowane dodatkowymi warunkami, m.in. Jakość nasienia musi być zgodna z normami WHO.
U nas nasienie jest ok. Nawet bardzo dobre, problem po mojej stronie leży jedynie..

hehehehehehe no to iście znakomity plan - ja tez zawsze dzialam a mąz sie dowiaduje w miedzy czasie. ;) Dziewczyny czy patrzyłyscie co z fundacja Rozenkowej? Wiem ze ruszyla i sa dofinansowania wiec moze warto by bylo cos tam popatrzec?
Wiesz coś więcej o dofinansowaniach z tej fundacji? Bo ja szukałam ale nic nie mogę znaleźć...

Ja
Ja korzystałam. Rozmrozily sie wszystkie i mialam 6 zarodków i wszystkie przetrwały do 5 doby😊
Oo! Czyli miałaś 12 komórek i z tego 6 zarodkow powstało w formie blastki? A co z pozostałymi 6?
 
Kochana nie smuc się czasem te trzydniowe dają lepiej rade niz blastki. Pamiętaj ze nie jednej dziewczynie sie udalo z takich zarodkow. Ja juz tez po transferze niestety embriolog nie wyraził zgody na podanie 2 blastek wiec mamy jedna. Powiedział że gdyby sie za pierwszym razem nie udało to możemy wziasc dwie. Mamy dwie zamrożone i do konca dzisiejszego dnia jeszcze chodowali 3 zarodki mam w pon dzwonić czy zostały zamrożone czy nie dotrwały. Za 10 dni robie bete 2.11 pierwsza beta :) oby kropek został z nami na 9 najbliższych miesięcy.
Trzymam mocno kciuki[emoji3590]niech kropek się zadomowi[emoji8]
 
U nas nasienie jest ok. Nawet bardzo dobre, problem po mojej stronie leży jedynie..


Wiesz coś więcej o dofinansowaniach z tej fundacji? Bo ja szukałam ale nic nie mogę znaleźć...


Oo! Czyli miałaś 12 komórek i z tego 6 zarodkow powstało w formie blastki? A co z pozostałymi 6?
Z pozostałymi 6 komórkami? No nie podzieliły.sie prawidłowo. Zaplasniali wszystkie 12 kommorek.
 
reklama
Do góry