reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Przy usg nie moj wiek a przy pappa tak i wyszło dużo wyższe ryzyko i właśnie dlatego zrobiłam sanco
hej a jakie wyszlo ci ci to ryzyko w pappa? A co pokazalo sanoc? Rozmiem ze ty jetses po in vitro z komorka dwaczyni? Czy snco rozwialoo twoje watpliwości? Czy z pappa tez wyszlo cos nie tak z beta ghcg ze za wysoko czy tylko na podstawie wieku wyliczyli ci ryzyko? Dlugo czekalas na wyniki z sanoc? Nie mialas zadnych wskazan do amniopunkcji?
 
reklama
Karola przy wyniku usg postawili Ci wiek dawczyni? Bo mi nie. I wyszło mi ryzyko przy moim wieku 1:75. Dopoero przy pappa postawili mi wiek dawczyni. Wyniki nie widziałam jeszcze ale lekarz napisał że jest prawidłowy. Zmieniłam lekarza na naneczke pracująca juz w szpitalu i mowila zeby zrobic nifty. Tylko że ponoc przy dawczyni i ciazy bliźniaczej nie zalecajactego info z netu i nie zrobiłam..I co i raz nachodzą mnie myśli czy jjednak wszystko jest ok
Hej dzieki za odpowiedz a czy przy takim ryzyku nie dali ci skierowania do amniopunkcji?W sumie u nas ryzykjo jest podobne - no ty masz lepiej ;) wartosc beta i bialka byla ok?
 
Uo super, to zawsze trochę mniej 😁 a to badanie CBA to już razem cytokiny i kir czy dwa osobne? Bo mam problem żeby znaleźć laboratorium w Bydgoszczy gdzie to kir zrobię... Jakąś masakra albo szukać nie potrafię 😢
Hej ;) ja robiłam kir w klinice invimed normalnie w zabiegowym, wprawdzie jestem Z Katowic ale jest ich kilka w pl ;) pozdrawiam :)))
 
Hej :) ja mam za sobą już 3 invi, za 3 razem tylko pobrali mi i nie chciałam swiezynek, tylko zamroziłam, bo psychicznie nie dałam rady. Teraz odmrazam powoli. Jestem w 4 dniu od podania mrozaczka i nikomu nie powiedziałam tym razem, mój mąż i moja przyjaciółka. Szczerze, nie mam tym razem głupich pytań i święty spokój. Wcześniej najbliższą rodzina wiedziała, ale tym razem wolę na spokojnie. Już swiruje z tymi objawami, wiem, że każda ma inaczej, ale ciężko po 2 nieudanych próbach być pozytywnym. Miałam podawana substancje na uspokojenie skurczy macicy przed i po podaniu zarodka. W domu przez 3 dni lekkie skurcze były ale nie tak mocne jak wcześniej. W piątek wszystko ustało, mini ukłucia ale nie mam nabrzmiałych piersi jak niektóre osoby pisały i prawie mnie nie bola... Ech dziwne to wszystko. A jak u was objawy? Buziaki I 4 mam za wszystkie kciuki ❤️
 
Hej :) ja mam za sobą już 3 invi, za 3 razem tylko pobrali mi i nie chciałam swiezynek, tylko zamroziłam, bo psychicznie nie dałam rady. Teraz odmrazam powoli. Jestem w 4 dniu od podania mrozaczka i nikomu nie powiedziałam tym razem, mój mąż i moja przyjaciółka. Szczerze, nie mam tym razem głupich pytań i święty spokój. Wcześniej najbliższą rodzina wiedziała, ale tym razem wolę na spokojnie. Już swiruje z tymi objawami, wiem, że każda ma inaczej, ale ciężko po 2 nieudanych próbach być pozytywnym. Miałam podawana substancje na uspokojenie skurczy macicy przed i po podaniu zarodka. W domu przez 3 dni lekkie skurcze były ale nie tak mocne jak wcześniej. W piątek wszystko ustało, mini ukłucia ale nie mam nabrzmiałych piersi jak niektóre osoby pisały i prawie mnie nie bola... Ech dziwne to wszystko. A jak u was objawy? Buziaki I 4 mam za wszystkie kciuki ❤
 
A z jakiego miasta jesteś?
Trombofilie zrób zdalnie. Zamów pakiet do pobrania na testdna.pl. Kosztuje 347 zł i w tym masz dostawę i odebranie próbek przez kuriera. KIR kosztuje 550 zł. Ja robiłam w Salve Medica w Warszawie.
Bydgoszcz. Dziekuje, tak zrobie jak piszesz. A kir to chyba bede musiala jechac do innego miasta bo tu nic nie znalazlam.. a czym sa komorki nk,? One wychodza wsrod tych badan czy to cos jeszcze innego?
 
Ja 5 dpt. Wiem co czujesz :) to tez min 3 transfer. Troszkę czuje podbrzusze ale już nawet nie zastanawiam się czy to dobrze czy źle.
Będę 3 mac kciuki. Jedno co mogę powiedzieć, że tak kochanego lekarza i panie pielęgniarki w mojej klinice we Wro to nie spotkałam nigdzie... Czy któraś z was poznała jakieś nowe wspomagacze, nowe technologie jakie się teraz testuje/stosuje w invitro? Czytałam na temat glue.. Ale nikogo nie znam, kto by to zastosował, a dawno tutaj nie wchodziłam na forum.
 
Będę 3 mac kciuki. Jedno co mogę powiedzieć, że tak kochanego lekarza i panie pielęgniarki w mojej klinice we Wro to nie spotkałam nigdzie... Czy któraś z was poznała jakieś nowe wspomagacze, nowe technologie jakie się teraz testuje/stosuje w invitro? Czytałam na temat glue.. Ale nikogo nie znam, kto by to zastosował, a dawno tutaj nie wchodziłam na forum.
Ja trzy lata temu miałam embrioglue i teraz jeśli dojdzie do transferu of razu powiedziałam że też chcę [emoji16]
 
reklama
Do góry