reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny pytanie co bierzecie po transferze i pozytwynej becie?
Ja ma sporo tego... ale czy poza pregna i pregna dha powinnam dodatkowo kwas foliowy i wit D? Niby w skladzie wszystko jest i nie chce przedobrzyc...

3 x 1 Progesteron Besins 200mg
3 x 1 Estrofem
3 x 1 Luteina dopochwowo
1 x 1 Acard
3 x 1 Magnezim
1 x Pregna
2 x 1 Pregna DHA

Aaaa.... i jak mam lekkie surcze to Pani Doktor zalecila nospa

Mam to co powyzej brac do 13.10 (8tc) i potem usg i zmniejszamy dawke.
 
reklama
Oo ja już mam hormonów nie badać przez te 2 tyg 🤔 ale może jak będę na becie 06.10.2020 to niech zrobią i hormony...
Ja we wcześniejszych transferach miałam luteinę podjęzykową i dopochwową po kilka tabletek 3 x dziennie, ale oprócz problemu z aplikowaniem i słabym samopoczuciem, tak samo z duphastonem miałam codziennie migreny ☹ To najmniejsze skutki uboczne mam po PROGESTERONie BESINS i biorę 3 x 1, ale dawka 200mg w jednej tabletce (bo wiem, że są 100 na pewno i nie wiem czy jeszcze nie mniejsze) + 1 dziennie prolutex. Wcześniej wyszedł mi progesteron ponad 90, a wczoraj 40 kilka, więc leki mam bez zmian.
Oprócz tego 3 x 1 estrofem, 2 x 1 encorton, 1 x acard, 1 x tardyferon (od operacji w lipcu biorę, bo miałam niedokrwistość) i 1 x zastrzyk clexane no i kwas foliowy i witaminę D 🙈 :-) :)
Wiesz ja zawsze z progesteronem miałam problem nawet teraz przy wcześniejszym jego suplementowaniu przy 4 transferze po 8dpt zaczął mi spadać, jednak większości kobiet dawki, które przyjmujesz wystarczają w zupełności :)
 
reklama
Dziewczyny pytanie co bierzecie po transferze i pozytwynej becie?
Ja ma sporo tego... ale czy poza pregna i pregna dha powinnam dodatkowo kwas foliowy i wit D? Niby w skladzie wszystko jest i nie chce przedobrzyc...

3 x 1 Progesteron Besins 200mg
3 x 1 Estrofem
3 x 1 Luteina dopochwowo
1 x 1 Acard
3 x 1 Magnezim
1 x Pregna
2 x 1 Pregna DHA

Aaaa.... i jak mam lekkie surcze to Pani Doktor zalecila nospa

Mam to co powyzej brac do 13.10 (8tc) i potem usg i zmniejszamy dawke.
Masz dużo?? 😂
Ja mam tak
3x3 luteina dopochwowo
3x3luteina podjęzykowa
3x1 estrofem
1 nospa w razie skurczów
1X2 euthyrox
1x1 encorton
1x1 metformina
1X1 acard
1X1 clexane
3 kwasy dha
1xomega med optima forte
❤️❤️❤️
 
Do góry