reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny, nie wiem czy mnie pamiętacie, w tamtym tyg pisałam :D
Beta w 8dpt - 44, w 10dpt - 65, więc już byłam zrezygnowana na maxa, bo wiadomo, że ten wzrost był jednym słowem chu**** :/ 11dpt już powiedziałam, że koniec nie biorę leków, ja tak mam jak coś idzie nie po mojej myśli :frown: Więc mój mąż naskarżył na mnie do Dr Mrugacza i on do mnie zadzwonił, żeby mnie opierniczyc, żebym leków nie odstawiała 🙈 Jak zawsze podtrzymał mnie na duchu. 12dpt zrobiłam w domu test od niechcenia i dwie mocne krechy!
Na betę, hormony i wizytę po transferze byłam umówiona na dziś już od tamtego tygodnia i co??? Dziś 15 dpt Beta 501! 🙈 Jestem w mega szoku! Leki bez zmian i Dr ustaliła USG na za 2 tyg, żeby już wiedzieć na 100% co i jak. Oczywiście jeszcze sie nie ciezse i nie nastawiam, ale mój mąż gada do brzucha już od tamtego tyg, bo tej słabej becie i mojej depresji cały czas mówił, że on dzidziutkowi cos powiedział i ma byc wszystko ok!!! :yes: Jestem ciekawa co z tego wyjdzie.... Pierwsze pozytywne testy od 8 lat to jest dopiero szok!
Dr Mrugacz <3 bardzo dobrze go wspominam
 
[QUOTE="Gonia0605, post: 20128390
Słabo rośna moje jajeczka [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Dwa dominujące 9 mm i około 10 mniejszych [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] kolejna kontrola w czwartek [emoji22]
[/QUOTE]

Moje też ruszają dopiero na sam koniec... W 10 ds wczoraj miały po 11mm mniej więcej... Jutro kolejna kontrola i też już bym chciała tą punkcję w piątek mieć za sobą bo mnie jajca bolą przy siadaniu i chodzeniu 😬
 
[QUOTE="Gonia0605, post: 20128390
Słabo rośna moje jajeczka [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] Dwa dominujące 9 mm i około 10 mniejszych [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] kolejna kontrola w czwartek [emoji22]

Moje też ruszają dopiero na sam koniec... W 10 ds wczoraj miały po 11mm mniej więcej... Jutro kolejna kontrola i też już bym chciała tą punkcję w piątek mieć za sobą bo mnie jajca bolą przy siadaniu i chodzeniu [emoji51][/QUOTE]U mnie dziś 4 ds w sumie więc chyba nie powinnam aż tak się martwić z tego co piszecie i to dawkami 112,5 puregonu... Kuźwa ale ostatnio było lepiej [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
 
Dziewczyny tak bardzo Wam dziękuje za wszystkie miłe słowa, chciałabym odpisać wszystkim, ale po prostu inne dziewczyny będą mnie miały dość na forum jak zaczną się wyświetlać tylko moje wiadomości 😂, dziękuje ogromnie za każda wspierająca wiadomość 😘.
Chyba już przestałam wierzyć w cuda, dlatego tak się nastawiłam negatywnie z rana i chyba usłyszałam to, co miałam gdzieś głęboko w głowie. Niby byłam taka pozytywna, a du.pa, w środku jednak miałam stres, jednak to było silniejsze. No ale to już za mna, wiem ze mamy na pewno jeszcze jedna piękna blastke i jak pisala @Smętna30 i @Adziunia to przecież aż dwie blastki ❤️ . Zreszta większość z Was mi tak pisała ❤️, a co do reszty będę wiedziała jutro, może będzie więcej szans na dzidziusie 😉.
Byłam tak zmęczona płaczem, emocjami i chyba to relanium zrobiło swoje, ze spałam do teraz 😱.
@Ananasowa93 gratuluje! Niestety invitro to ciągły stres, ale jestes w ciąży i dziś słyszałaś najpiękniejsze bicie serduszka ❤️ 🙂, tak bardzo się cieszę!
Trzymam ogromnie kciuki. Powiedz mi z ciekawości koedy zalecali pierwsze badanie krwi?hcg
Pani doktor mi powiedziała ze po 9 dniach już mogę zrobić nawet test sikany 😱, ale trzeba to potwierdzić badaniem krwi. Wiec zrobię bete w przyszła środę 😉, postaram się wytrzymać i nie nasikać 😉
 
Boziu ja chyba zwariuje do następnej środy 🤦‍♀️ dziś kazałam mężowi kupić kolejny test... Właśnie zrobiłam... Fakt inna czułość jego ale kreska jak była tak jesy ❤ chodź mialam tego nie robić to chyba jutro jadę na betę 🤦‍♀️ też z 14 dnia miał czułość 10 a ten dzisiejszy 20... Nie wiem już sama nic... Wariuje 🤦‍♀️ test równy tydzień po terminie miesiączki dziś 17dpt
Ja taka sama szalona jak ty. W sumie zrobilam 18 testow ciazowych. 4 razy bylam na becie. Jak Ci to pomaga to rob test.... wszystko dla pozytywnych mysli. Wszystko dla kropka/kropki... kropek 😀😀😀
Ja jutro pierwsze usg. Bedzie 30dpt. Oj czuje ze oka nie zmruże....
♥️♥️♥️
 
reklama
U mnie dziś 4 ds w sumie więc chyba nie powinnam aż tak się martwić z tego co piszecie i to dawkami 112,5 puregonu... Kuźwa ale ostatnio było lepiej [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24][emoji24]
[/QUOTE]

@Joko86 to grubo przesadzasz z tą paniką. Ja mam dawkę 375 dwóch różnych leków i są leniwce a i tak lekarz jest dobrej myśli, wiec u Ciebie raczej wszystko będzie dobrze. Zazwyczaj stymulacja trwa tak 10-14 dni wiec jest soro czasu. I komórek też masz bardzo dużo ☺
 
Do góry