reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Sorry ale jest to część in vitro i z Twojej strony jest to bardzo chamskie i przykre. Czyli rozmawiamy tylko o udanych in vitro tak? To może zmień nazwę grupy. Poczułam się teraz strasznie i jest mi bardzo przykro. Nie powinnaś się wypowiadać w tym tonie. Bardzo mnie to dotknęło.
Z tego co pamiętam to mi dziewczyny pisały że mam za niski progesteron itp. Nie było to żadne straszenie tylko informacja.
Naprawdę zrobiłaś mi duża przykrość.

Przykro mi że się poczułaś źle... 😥
Wydaje mi się że KarolinaJ79 pewnie nie chciała Cię zranić, poprostu się nie zastanowiła że może Ci zrobić przykrość 😥
Zostań tu z nami i nigdzie nie odchodź!!!
Przytulam wirtualnie...
 
reklama
Dziewczyny, odnośnie mojego progesteronu babka z kliniki mi odpisała że według mojego protokołu mam brać tylko do 8 tygodnia ciąży (6 tydzień po transferze) 🤔
 
@KarolinaJ79 jesteś bardzo niesprawiedliwa! To forum jest dla nas wszystkich! Mamy się nawzajem wspierać bez względu na wszystko... Pisałas że poronilas 2 razy więc powinnaś wiedzieć co czuje każda z nas w takim momencie!

@Martaem1983 nie przejmuj się tym i zostań z nami! 😊 Po prostu koleżanka Karolina widocznie nie rozumie pewnych spraw. Trzymajcie się cieplo🥰

A i jeszcze jedno słyszałyście że od września zostanie wprowadzona ciąża + 😊 darmowe leki dla kobiet podtrzymujace ciąże niezależnie czy in vitro czy naturalnie 😉zaraz zobacze jakie leki będą refundowane...
 
@KarolinaJ79 jesteś bardzo niesprawiedliwa! To forum jest dla nas wszystkich! Mamy się nawzajem wspierać bez względu na wszystko... Pisałas że poronilas 2 razy więc powinnaś wiedzieć co czuje każda z nas w takim momencie!

@Martaem1983 nie przejmuj się tym i zostań z nami! 😊 Po prostu koleżanka Karolina widocznie nie rozumie pewnych spraw. Trzymajcie się cieplo🥰

A i jeszcze jedno słyszałyście że od września zostanie wprowadzona ciąża + 😊 darmowe leki dla kobiet podtrzymujace ciąże niezależnie czy in vitro czy naturalnie 😉zaraz zobacze jakie leki będą refundowane...
o widzisz, to moze jest szansa ze od momentu transferu leki typu progesteron estrofem moze heparyna nawet bylyby za free? az sie wierzyc nie chce....?
 
Marta nawet się nie wygłupiaj. Teraz to nie znikaj. Znikniesz jak się uda. Oj przez jeden post no pomyśl o nas. W twoich wypowiedziach czuć było że mimo tragedii chciałaś rzetelnie opisać przebieg żeby w przyszłosci komuś się przydało. Jesteśmy z tobą.
A może chciała się wygadać, wyrzucić wszystko co ją spotkało. Pamiętam jak bardzo bała się poronienia. Jedna woli milczeć, ja o swoim poronieniu nie rozmawiałam z nikim przez lata. Natomiast druga woli wygadać się wirtualnie albo jeszcze w jakiś inny sposób.
Tak w ciąży są poronienia, tak nawet po serduszku jeszcze 5%, a nawet na mega późnych etapach. Właśnie wczoraj zmarła malutka Blanka, też po in vitro i walce o życie po porodzie w 22-23 tc. Mama tej dziewczynki wolała pisać, bo był jej łatwiej i nie mnie osądzać czy to dobrze czy źle.
 
Myśle ze nie rozmawiajmy tutaj o poronieniach! Wiem ze to jest tragedia i ze @Martaem1983 jest Ci strasznie zle , i wiem jak się czujesz bo przeżyłam to 2 razy ale straszysz tutaj dziewczyny, a przynajmniej mnie ze teraz tez mi się nie powiedzie!!! Skończmy może temat poronień niepowodzeń w ciazy i tematów które powodują tylko narastanie strachu w poerszych jej tygodniach!!! To jest forum żeby się wspierać pocieszać a nie dołować!!! Przepraszam za te ostre słowa i to w takim momencie ale później każda z nas się wkręca ze jak ustąpiły objawy to jest już złe , ze jak to czy siamto to ze wszystko przepadnie!!!
Myślę, że właśnie tutaj @Martaem1983 powinna napisać co ja boli w tym najtrudniejszym momencie. Bo od tego jesteśmy tu wszystkie by wysluchac, wesprzeć, doradzic, bo każda zmaga się z pragnieniem posiadania dziecka, jednej uda się od razu, inne walczą latami... Nieprawidłowe przyrosty, ciąże biochemiczne, poronienia i wszelkie inne zagadnienia powinny być poruszone nie dla straszenia, ale dlatego żeby z siebie wyrzucić i wykrzyczeć ból po stracie.
 
reklama
jesli chcesz endo poprawic to jedziesz z awokado, wino albo sok z aronii, pestki dyni, itp. bedzie idealne endo tak jak dziewczyny piszą. A czemu to smutno - przeciez czekasz wlasnie na idelany moment na zostanie mamą!! Glowa do gory - to juz za chwile!
Hah ja to mam takie combo przygotowane w tym tygodniu: sok z aronii, ananas, avocado, orzeszki przeróżne no i moje ulubione czerwone winko [emoji23]
 
Do góry