reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Myśle ze nie rozmawiajmy tutaj o poronieniach! Wiem ze to jest tragedia i ze @Martaem1983 jest Ci strasznie zle , i wiem jak się czujesz bo przeżyłam to 2 razy ale straszysz tutaj dziewczyny, a przynajmniej mnie ze teraz tez mi się nie powiedzie!!! Skończmy może temat poronień niepowodzeń w ciazy i tematów które powodują tylko narastanie strachu w poerszych jej tygodniach!!! To jest forum żeby się wspierać pocieszać a nie dołować!!! Przepraszam za te ostre słowa i to w takim momencie ale później każda z nas się wkręca ze jak ustąpiły objawy to jest już złe , ze jak to czy siamto to ze wszystko przepadnie!!!
Sorry ale jest to część in vitro i z Twojej strony jest to bardzo chamskie i przykre. Czyli rozmawiamy tylko o udanych in vitro tak? To może zmień nazwę grupy. Poczułam się teraz strasznie i jest mi bardzo przykro. Nie powinnaś się wypowiadać w tym tonie. Bardzo mnie to dotknęło.
Z tego co pamiętam to mi dziewczyny pisały że mam za niski progesteron itp. Nie było to żadne straszenie tylko informacja.
Naprawdę zrobiłaś mi duża przykrość.
 
Dziękuję za wsparcie dziewczynom które dawały wskazówki odnośnie poronienia. Bardzo mi pomogły. Poronienie niestety jest częścią ciazy i tym samym całej procedury. Nie wszyscy to rozumieją A zwłaszcza jedna z koleżanek więc znikam stad bo odnoszę wrażenie że tylko pozytywne aspekty in vitro są mile widziane.
Bardzo jest mi przykro bo myślałam że to grupa która ma się nawzajem informować i wspierać.
Poczułam się bardzo dotknięta.
Gdyby nie poronienie tylko wspaniale zdjęcie z usg to pewnie koleżanka byłaby zachwycona. Bardzo mi smutno.
 
Dziękuję za wsparcie dziewczynom które dawały wskazówki odnośnie poronienia. Bardzo mi pomogły. Poronienie niestety jest częścią ciazy i tym samym całej procedury. Nie wszyscy to rozumieją A zwłaszcza jedna z koleżanek więc znikam stad bo odnoszę wrażenie że tylko pozytywne aspekty in vitro są mile widziane.
Bardzo jest mi przykro bo myślałam że to grupa która ma się nawzajem informować i wspierać.
Poczułam się bardzo dotknięta.
Gdyby nie poronienie tylko wspaniale zdjęcie z usg to pewnie koleżanka byłaby zachwycona. Bardzo mi smutno.


Zostań na forum i nigdzie nie uciekaj. In vitro to długa i bolesna droga. I zgadzam się z Tobą, że trzeba mówić co i jak. To nie jest żadne strasznie a Ty po tym co przeszłaś nie powinnaś zostawać z z tym sama. Nie tak dawno były tu nieprzyjemne sytuacje bo właśnie dziewczyny, którym się udało były odpychane bo niby nie rozumieją tych po kolejnych porażkach i nadal walczących.

Bardzo mi przykro, ze musiałaś przez tak trudną i ciężką sytuację przechodzić. Przytulam mocno i mam nadzieję, ze się nie poddasz ✊✊✊💪💪💪💪💪
 
Myśle ze nie rozmawiajmy tutaj o poronieniach! Wiem ze to jest tragedia i ze @Martaem1983 jest Ci strasznie zle , i wiem jak się czujesz bo przeżyłam to 2 razy ale straszysz tutaj dziewczyny, a przynajmniej mnie ze teraz tez mi się nie powiedzie!!! Skończmy może temat poronień niepowodzeń w ciazy i tematów które powodują tylko narastanie strachu w poerszych jej tygodniach!!! To jest forum żeby się wspierać pocieszać a nie dołować!!! Przepraszam za te ostre słowa i to w takim momencie ale później każda z nas się wkręca ze jak ustąpiły objawy to jest już złe , ze jak to czy siamto to ze wszystko przepadnie!!!

A ja uważam, że nie powinno się tak pisać do osoby po takich traumatycznych przejściach. Zamiarem @Martaem1983 nie było straszenie nikogo. Mimo tego, co przeszła jest kochaną i dobrą osobą, która udziela odpowiedzi na pytania. Stara sie pomóc i bardzo dobrze, ze potrafi do tego realistycznie podejść. Ja bym się załamała po tym co przeszła więc zachowałaś się bardzo nieładnie pisząc w ten sposób.
 
Ostatnia edycja:
Myśle ze nie rozmawiajmy tutaj o poronieniach! Wiem ze to jest tragedia i ze @Martaem1983 jest Ci strasznie zle , i wiem jak się czujesz bo przeżyłam to 2 razy ale straszysz tutaj dziewczyny, a przynajmniej mnie ze teraz tez mi się nie powiedzie!!! Skończmy może temat poronień niepowodzeń w ciazy i tematów które powodują tylko narastanie strachu w poerszych jej tygodniach!!! To jest forum żeby się wspierać pocieszać a nie dołować!!! Przepraszam za te ostre słowa i to w takim momencie ale później każda z nas się wkręca ze jak ustąpiły objawy to jest już złe , ze jak to czy siamto to ze wszystko przepadnie!!!
Przykro mi ale zdecydowanie nie zgadzam się z Tobą.
Rozumiem że jeśli ja miałam ciążę pozamaciczna to wraz z diagnoza miałam przestać się udzielać? Siedzieć cicho bo mogę przypadkiem przestraszyć któraś z Was?
@Martaem1983 przeżyła tragedię której nie życzę żadnej z Was i potrzebuje tym bardziej naszego wsparcia a nie wyganiania w kąt bo nie ma dla nas dobrych wiadomości.
Marta ma dobry pomysł może załóż nowy wątek "tylko mile info o in vitro- smutnym historiom mówimy NIE"
 
Myśle ze nie rozmawiajmy tutaj o poronieniach! Wiem ze to jest tragedia i ze @Martaem1983 jest Ci strasznie zle , i wiem jak się czujesz bo przeżyłam to 2 razy ale straszysz tutaj dziewczyny, a przynajmniej mnie ze teraz tez mi się nie powiedzie!!! Skończmy może temat poronień niepowodzeń w ciazy i tematów które powodują tylko narastanie strachu w poerszych jej tygodniach!!! To jest forum żeby się wspierać pocieszać a nie dołować!!! Przepraszam za te ostre słowa i to w takim momencie ale później każda z nas się wkręca ze jak ustąpiły objawy to jest już złe , ze jak to czy siamto to ze wszystko przepadnie!!!
Karolino jestem na tym forum kilka lat. I właśnie tutaj moje wirtualne koleżanki przechodziły najtrudniejsze chwile związane z poronieniem, wadami. Wsparcie było ogromne i dzięki temu szybciej podnosiły się i działały. Chyba pomyliły ci się wątki. Jest wątek ciężarówki po invitro i myślę że tam dostaniesz dużo pozytywnych informacji. A tu pozwól nam wspierać Matram bo całym sercem jestem z nią i myślę że celowo przekazuje nam uzyskane informacje żeby komuś innemu się przydały
 
Dziękuję za wsparcie dziewczynom które dawały wskazówki odnośnie poronienia. Bardzo mi pomogły. Poronienie niestety jest częścią ciazy i tym samym całej procedury. Nie wszyscy to rozumieją A zwłaszcza jedna z koleżanek więc znikam stad bo odnoszę wrażenie że tylko pozytywne aspekty in vitro są mile widziane.
Bardzo jest mi przykro bo myślałam że to grupa która ma się nawzajem informować i wspierać.
Poczułam się bardzo dotknięta.
Gdyby nie poronienie tylko wspaniale zdjęcie z usg to pewnie koleżanka byłaby zachwycona. Bardzo mi smutno.
Nigdzie nie uciekaj !! Dostaniesz od nas wsparcie.
Niestety invitro to nie jest bajka , nie róbmy z tego sielanki.
Każda się cieszy z pozytywnej bety, z pecherzyka z serducha i czeka na szczęśliwy finał, dostaję tutaj wsparcie i pomoc. Gorący doping w trakcie starań.
Sama jestem niedawno po poronieniu , dziewczyny służyły mi tutaj wsparciem merytorycznym dzięki temu mniej się bałam zostać z tym wszystkim w domu. Dostałam też ciepłe słowo. Wydaję mi się ,że lepiej było mi to wszystko znieść właśnie dzięki forum i dziewczyną od ktorych wsparcie otrzymałam
@Martaem1983 zostań i walcz dalej !!
Trzymam kciuki.
 
reklama
Tak kariotypy były robione odrazu po pustym jaju jak i inne typu trombofilie itd. U nas chyba problem typu ze nie możemy się zgrać z owu.. mąż początkowo wracał na nią ale dłużej nie mieliśmy już siły żyć w taki sposób w napięciu i liczeniu . Miałam tez inseminacje która nie zadziałała a ze miałam już 34 lata i 3 ciąże z niepowodzeniem to podjęliśmy decyzje o in vitro . Może na skróty poszliśmy ale czas leci i nie chcemy czekać dłużej
Oj zdecydowanie nie na skroty!
3 ciaze, brak wyniku z iui to zdecydowanie nie na skroty!
Czyli poza immunologia macie full badan!?
A nie chcialas sprawdzic chociaz komorek NK, KIR HAPLOTYP ITP?
 
Do góry