reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
To zależy 😉moja koleżanka dopiero na połówkowych dowiedziała się ze chłopiec, wcześniej też lekarz mówił ze dziewczynka, tylko nje wiem z jaką pewnością 😊
To zobaczymy🙂powiedział, że jest "hamburger" między nóżkami:p no i pokazywał, że nic tam nie ma innego. Ja się śmieję, że jak ma mieć takiego małego, że go nie widać to niech już lepiej będzie dziewczynka:). Moja znajoma jest w 17 tyg i ma być chlopak. W 14 tyg już dostała piękne zdjęcie jajeczek😁. No ale najważniejsze by było zdrowe ❤️😊
 
Dziewczyny tak bardzo wam dziekuje i przepraszam ale czasami ciezko uwierzyc po tylu latach ze miedys bedzie dobrze ;) Lekarz powiedzial ze jak na dzien dzisiejszy jest cudownie i przyrost pienky. Ale taki ochrzan dostalam !!!!!!!!! Powiedzial ze jeszcze takiej pacjentki nie mial - jak mozna zrobuc sikanca w 4 dpt a bete wg niego mialam zrobic w 10 dpt dzis jest 7 dpt ;) Powiedzial ze jak przyjade na wizyte to mi da w dupsko ;) I nigdy wiecej nie chce miec juz ze mna nic do czynienia ;) Oczywiscie jeszcze roznie moze byc ale dzisiaj jestem tak zszokowana i SZCZESLIWA 😍 😍 😍 Przyrost chyba pawidlowy po 48h? Łukasz oczywiscie jeszcze nic nie wie bo wlasnie jedzie z Wawy - sama to wszystkow sobie kisilam ;) Bylam juz u lekarza rodzinnego bo mi sie fraxiparyne i encorton skonczyl ;) Czuje sie jak by mi nic nie bylo... wczoraj mialam tylko lekkie bole okresowe... JEszcze raz dziekuje wszystkim !!!!!!!!!!!!!! Kocham kazda z osobna ;)
 

Załączniki

  • 20200723_143506.jpg
    20200723_143506.jpg
    865,5 KB · Wyświetleń: 95
Dziewczyny tak bardzo wam dziekuje i przepraszam ale czasami ciezko uwierzyc po tylu latach ze miedys bedzie dobrze ;) Lekarz powiedzial ze jak na dzien dzisiejszy jest cudownie i przyrost pienky. Ale taki ochrzan dostalam !!!!!!!!! Powiedzial ze jeszcze takiej pacjentki nie mial - jak mozna zrobuc sikanca w 4 dpt a bete wg niego mialam zrobic w 10 dpt dzis jest 7 dpt ;) Powiedzial ze jak przyjade na wizyte to mi da w dupsko ;) I nigdy wiecej nie chce miec juz ze mna nic do czynienia ;) Oczywiscie jeszcze roznie moze byc ale dzisiaj jestem tak zszokowana i SZCZESLIWA 😍 😍 😍 Przyrost chyba pawidlowy po 48h? Łukasz oczywiscie jeszcze nic nie wie bo wlasnie jedzie z Wawy - sama to wszystkow sobie kisilam ;) Bylam juz u lekarza rodzinnego bo mi sie fraxiparyne i encorton skonczyl ;) Czuje sie jak by mi nic nie bylo... wczoraj mialam tylko lekkie bole okresowe... JEszcze raz dziekuje wszystkim !!!!!!!!!!!!!! Kocham kazda z osobna ;)
C D O W N I E❤❤❤❤❤❤Baaardzo sie ciesze🤗🤗🤗🤗
 
Dziewczyny tak bardzo wam dziekuje i przepraszam ale czasami ciezko uwierzyc po tylu latach ze miedys bedzie dobrze ;) Lekarz powiedzial ze jak na dzien dzisiejszy jest cudownie i przyrost pienky. Ale taki ochrzan dostalam !!!!!!!!! Powiedzial ze jeszcze takiej pacjentki nie mial - jak mozna zrobuc sikanca w 4 dpt a bete wg niego mialam zrobic w 10 dpt dzis jest 7 dpt ;) Powiedzial ze jak przyjade na wizyte to mi da w dupsko ;) I nigdy wiecej nie chce miec juz ze mna nic do czynienia ;) Oczywiscie jeszcze roznie moze byc ale dzisiaj jestem tak zszokowana i SZCZESLIWA 😍 😍 😍 Przyrost chyba pawidlowy po 48h? Łukasz oczywiscie jeszcze nic nie wie bo wlasnie jedzie z Wawy - sama to wszystkow sobie kisilam ;) Bylam juz u lekarza rodzinnego bo mi sie fraxiparyne i encorton skonczyl ;) Czuje sie jak by mi nic nie bylo... wczoraj mialam tylko lekkie bole okresowe... JEszcze raz dziekuje wszystkim !!!!!!!!!!!!!! Kocham kazda z osobna ;)
Jest IDEALNiE!!! 🥰🥰🥰I tak ma być dalej❤️❤️❤️❤️
 
reklama
No i brawo [emoji122] piękny przyrost, rośnie dzidzia [emoji110][emoji3531]
Dziewczyny tak bardzo wam dziekuje i przepraszam ale czasami ciezko uwierzyc po tylu latach ze miedys bedzie dobrze ;) Lekarz powiedzial ze jak na dzien dzisiejszy jest cudownie i przyrost pienky. Ale taki ochrzan dostalam !!!!!!!!! Powiedzial ze jeszcze takiej pacjentki nie mial - jak mozna zrobuc sikanca w 4 dpt a bete wg niego mialam zrobic w 10 dpt dzis jest 7 dpt ;) Powiedzial ze jak przyjade na wizyte to mi da w dupsko ;) I nigdy wiecej nie chce miec juz ze mna nic do czynienia ;) Oczywiscie jeszcze roznie moze byc ale dzisiaj jestem tak zszokowana i SZCZESLIWA [emoji7] [emoji7] [emoji7] Przyrost chyba pawidlowy po 48h? Łukasz oczywiscie jeszcze nic nie wie bo wlasnie jedzie z Wawy - sama to wszystkow sobie kisilam ;) Bylam juz u lekarza rodzinnego bo mi sie fraxiparyne i encorton skonczyl ;) Czuje sie jak by mi nic nie bylo... wczoraj mialam tylko lekkie bole okresowe... JEszcze raz dziekuje wszystkim !!!!!!!!!!!!!! Kocham kazda z osobna ;)
 
Do góry