reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Każda jest dobra :-) Novum transferuje wszystko co żyje mrozi w 3 dobie czasem nawet w 2. To naraża na koszty. No, ale maja świetnego embriologa a cenny jak reszta klinik wiec muszą gdzieś te „dodatkowe” koszty ulokować.lPytanie czy chcesz robic PGS w przyszłości jeżeli tak bo masz 35rz to tam raczej nie idz. Invicta spełnia wszystkie moje oczekiwania (wawa) ale nie wszystkim jest w stanie pomoc. Maja PGS ale nie maja immunologa i generalnie w to nie wierzą. Invimed tez najstarsza z klinik tez mrożą i transferują w 3 dobie( invicta tylko w 5 - co nie naraża Cię na dodatkowe transfery i wielokrotne branie leków czasem niepotrzebnie). Są neutralni co do 5 albo 3 doby. No, ale PGS króluje i się rozwija w invicta. Za to invimed chyba współpracuje z imunologiem wiec dają rade z czynnikiem immunologicznym. Reszty małych kliniki - fili tych dużych nie testowałam. Przed wyborem kliniki poszłam do tych trzech na konsultacje i invicta wygrała tez lokaluzacją. Będziesz tam często wiec lepiej mieć dobry dojazd. Novum ma parking dla klientów :-) invicta nie. A invimed nie wiem.
Novum ma wyrabane,ze tak powiem na wyniki z immunologii.Przyjmuja do wiadomosci z grzecznosci ale ogolnie uwazaja to za glupote.Przynajmniej tak bylo rok temu.Oprocz tego zeruja na naiwnosci ludzkiej robiac transfery nie majace zadnych szans na powodzenie.Tak jak Kate wyzej napisala.Albo trzeba miec tam kupe kasy,albo mega wiedze zeby na bierzaco z nimi dyskutowac.Jak kto lubi😉😉
 
reklama
Novum ma wyrabane,ze tak powiem na wyniki z immunologii.Przyjmuja do wiadomosci z grzecznosci ale ogolnie uwazaja to za glupote.Przynajmniej tak bylo rok temu.Oprocz tego zeruja na naiwnosci ludzkiej robiac transfery nie majace zadnych szans na powodzenie.Tak jak Kate wyzej napisala.Albo trzeba miec tam kupe kasy,albo mega wiedze zeby na bierzaco z nimi dyskutowac.Jak kto lubi😉😉
To genetykę tez olewaja? To o co chodzi z wielkim wow wokoło tej kliniki? Chyba ze przez lata się zepsuli i tyle.
 
Dziewczyny tak bardzo wam dziekuje i przepraszam ale czasami ciezko uwierzyc po tylu latach ze miedys bedzie dobrze ;) Lekarz powiedzial ze jak na dzien dzisiejszy jest cudownie i przyrost pienky. Ale taki ochrzan dostalam !!!!!!!!! Powiedzial ze jeszcze takiej pacjentki nie mial - jak mozna zrobuc sikanca w 4 dpt a bete wg niego mialam zrobic w 10 dpt dzis jest 7 dpt ;) Powiedzial ze jak przyjade na wizyte to mi da w dupsko ;) I nigdy wiecej nie chce miec juz ze mna nic do czynienia ;) Oczywiscie jeszcze roznie moze byc ale dzisiaj jestem tak zszokowana i SZCZESLIWA 😍 😍 😍 Przyrost chyba pawidlowy po 48h? Łukasz oczywiscie jeszcze nic nie wie bo wlasnie jedzie z Wawy - sama to wszystkow sobie kisilam ;) Bylam juz u lekarza rodzinnego bo mi sie fraxiparyne i encorton skonczyl ;) Czuje sie jak by mi nic nie bylo... wczoraj mialam tylko lekkie bole okresowe... JEszcze raz dziekuje wszystkim !!!!!!!!!!!!!! Kocham kazda z osobna ;)
Pieknie💓to teraz jeszcze serduszko już dziś życzę bardzo nudnej ciaż9. Roś nijcie zdrowo💓🥰😍
 
@annemarie albo inne dziewczyny po histeroskopii miałyście okres jakoś wcześniej? Albo ten scratching? Bo 21.07 miałam histero dzisiaj mój 24dc czuje się jak na okres sluz mam różowy. Boje się, ze okresu dostanę wcześniej ? Cykle mam 30dni to raczej nie powinno być teraz.
 
@bazylia128 ,przepraszaj za to co tu nagrzeszylas we wtorek🤣🤣🤣🤣jest pieknie ,Beta w kosmos,a ty juz wszystko wiedzialas😅NO i CO??,
Przeprosilam i moge to robic nawet 100 albo i 1000 razy i mozecie mnie nawet zlinczowac dla mnie to teraz bez znaczenia ;) I tak sie boje ;) Lekarz powiedzial ze 5 dpt beta sie dopiero pojawia ;) a pozniej szybuje ;) Jeszcze raz dziekuje... Poleze sobie teraz troszke bo musze ochlonac - nie wiem co zrobic w sobote u mnie labo nie czynne i juz wykombinowalam ze chyba sobie pojade do kliniki zbadac ;)
 
Przeprosilam i moge to robic nawet 100 albo i 1000 razy i mozecie mnie nawet zlinczowac dla mnie to teraz bez znaczenia ;) I tak sie boje ;) Lekarz powiedzial ze 5 dpt beta sie dopiero pojawia ;) a pozniej szybuje ;) Jeszcze raz dziekuje... Poleze sobie teraz troszke bo musze ochlonac - nie wiem co zrobic w sobote u mnie labo nie czynne i juz wykombinowalam ze chyba sobie pojade do kliniki zbadac ;)
Betę się bada w tej samej klinice, żeby zbadać przyrosty bo inne odczynniki i mogą być inne wartości. To będziesz znowu panikować ze za mały przyrost. Chociaż szybko przyrosła i duzo wiec możesz ryzykować :-) powinna i tak mieścić się w normach.
 
reklama
Betę się bada w tej samej klinice, żeby zbadać przyrosty bo inne odczynniki i mogą być inne wartości. To będziesz znowu panikować ze za mały przyrost. Chociaż szybko przyrosła i duzo wiec możesz ryzykować :-) powinna i tak mieścić się w normach.
Ale i u mnie w labo z Diagnostyki i w klinice z Diagnostyki - juz to wyczailam ;)
 
Do góry