reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No nic, poczekam na ten wynik proga i jak będzie ciulowy to całą paczkę z opakowaniem sobie wsadzę 😂
Nooo, ciuszki to lubię 😜. Co mi tam kupiłaś?
wiesz ze dla mnie trochę bez sensu oznanczanie proga w tym dc - prog mialas oznaczyć przed jego zapodaniem, teraz to trochę bez sensu dla mnie ;)
 
Przykro mi Necia z powodu Babci😪😪😪
😘Niby przyszywana babcia, bo to mojego męża babcia, ale dobra kobieta, z biednego domu, ale wychowała dwóch wnuczków jak synów, dużo pomagała różnym nawet obcym ludziom, na pogrzebie było bardzo wzruszająco😪 Kochała nas, Maksio był jej wielką dumą i szczęściem...Teraz patrzy na nas z góry. Właśnie szyję poszewki na poduszki z materiału od niej z mieszkania. Będzie piękna pamiątka❤️😊
 
Kumam.Jednak na swoim przykładzie wiem,że jest tak,że amh się może zwiekszyc: moja lekarka z Invimedu powiedziała,że czasem jak się trochę postymuluje jamniki to amh wzrasta. W październiku miałam ok 1,13,może 1,2 A teraz przed stymulacja w czerwcu 2,46 wiec😁,może najpierw spróbować porozmawiać z lekarzem i może zaproponuje jakaś minimalna dawkę hormonów,żeby pobudzić jajniki?

Dziewczyny,
Ja właśnie jestem w trakcie stymulacji w Invimedzie.
Niby dHea i Q10 ma coś polepszyć choc u mnie po stymulacji było tylko 4 komorki
 
Necia, współczuję 😢. To babcia męża była, tak? Okropne, że się wszystko na raz na was zwaliło 🙁
Tak, babcia męża. Ale taka nietypowa, bo byla jego rodziną zastępczą, wychowywala go jak syna i zresztą sasiedzi to mówią i myślą o nim ze był jej synem... Pogrzeb piękny, smutny i wzruszający. Teraz wracamy do codzienności.
 
reklama
Do góry