reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Słuchaj się lekarza. Przecież już chce się Ciebie pozbyć z kliniki😁 on już chlopina robi wszystko byle się udało. Ważna jest śluzówka. Będziesz jeszcze badała E2?
Nie juz nie kazal mi nic badac ;) powiedział ze sam będzie robil transfer bo tu mnie jest tak ze jak się lekarz trafi a moj jeździ jeszcze dodatkowo do Kalisza bo tam jest filia prawda @klaudiaanita i tak sie ustawil zeby sam zrobil - no nie mam już przecież wyjścia - musze mu zaufac - no i jeszcze fraxiparinei zawsze miałam ampulke 0,4 i od dnia transferu a teraz mi kazal już od jutra 0,6 a przecież ja robiłam te p/c kardiolipinowe i jak kiedyś maialm wątpliwe 12,5 tak mi później po pol roku jak zaczelam biegac spadlo do 0,2 ;) teraz jade do kliniki tylko po moja coreczke ;) teraz tak pisze jutro już będę znowu wymyslac ;)
 
Dziewczyny a wiecie co u naszej @Netiaskitchen ? Mam nadzieję ze wszystko dobrze❤
Powolutku do przodu. Babcia pożegnana, samochód kupiony, na koncie pusto. Powoli będę wracać, jeszcze tylko musimy ozdrowieć, bo Maksiczek nas zaraził tym żłobkowym przeziębieniem czy cokolwiek to jest. Raczej nie korona, bo ani gorączki ani innych cudów nie mamy, a kaszel co prawda jest ale taki zwyczajny. Więc mam nadzieję, że już będzie dobrze. Co tam u Was?
 
A tam dupa blada.

Nie ma pewności i mam ładować kase... a nawet swojego mieszkania nie mam...

A no bez sensu to wszystko.

Ja już od wielu tygodni nie wierze, że urodzę.
Nie mów tak, dziś masz po prostu gorszy dzień i wszystko wydaje się źle i niesprawiedliwe. Musisz po prostu oswoić się ze słowami lekarza, na spokojnie pomyslec i opracować plan działania ✊✊✊. Nawet nie wiesz jakie ja mam czasem dołki... Ale co mi to da? Nic. Tylko działanie coś da, więc kochana, nie łam się ❤️. Daj sobie czas ❤️
 
Powolutku do przodu. Babcia pożegnana, samochód kupiony, na koncie pusto. Powoli będę wracać, jeszcze tylko musimy ozdrowieć, bo Maksiczek nas zaraził tym żłobkowym przeziębieniem czy cokolwiek to jest. Raczej nie korona, bo ani gorączki ani innych cudów nie mamy, a kaszel co prawda jest ale taki zwyczajny. Więc mam nadzieję, że już będzie dobrze. Co tam u Was?
Necia, współczuję 😢. To babcia męża była, tak? Okropne, że się wszystko na raz na was zwaliło 🙁
 
Powolutku do przodu. Babcia pożegnana, samochód kupiony, na koncie pusto. Powoli będę wracać, jeszcze tylko musimy ozdrowieć, bo Maksiczek nas zaraził tym żłobkowym przeziębieniem czy cokolwiek to jest. Raczej nie korona, bo ani gorączki ani innych cudów nie mamy, a kaszel co prawda jest ale taki zwyczajny. Więc mam nadzieję, że już będzie dobrze. Co tam u Was?
Przykro mi Necia z powodu Babci😪😪😪
 
Moje wyniki wyglądają następująco:
Glukoza 91 mg/dl
po 1h 181 mg/dl
po 2 h 152 mg/dl

Insulina 9,5 µU/ml
po 1h 63,1 µU/ml
po 2 h 78,4 µU/ml

Powiedział, że przy tych wynikach dieta i ruch powinny wystarczyć. Nie wiem czy go słuchać, bo 2 lata temu byłam na kilku wizytach u polecanej u mnie w mieście endokrynolog i ona przy podobnych wynikach przepisała mi metę 3 x 500... Oczywiście wdrożyłem to leczenie, ale czułam się tak koszmarnie, że odstawiłam tę dawkę i przeszłam na 500 XR raz dziennie do kolacji...
dopiero doczytałam - IO mocna ! metformina potzrebna poza oczywiście dieta i ruchem - pol godziny dziennie chociaż szybszego spaceru... a najlepiej jak tętno powyżej 190 - a tak naprawdę przy wysiłku o niskiej intensywności spala się p r o c e n t o w o więcej tłuszczu, niż przy wysiłku o wysokiej intensywności!!!! Także nie musisz robic jakiś super interwalow naprawdę wystarczy dluzszy spacer ;)
 
reklama
Hej hej Kochana 😘 dzięki za pamięć 😘 a Ty tu nie miałaś wejść na forum dopiero w 6dpt?
Cześć wszystkim ☺
Nie jestem w stanie Was nadrobić. Gratuluję wszystkim, którym się udało! Za resztę trzymam kciuki ✊🏻😘
Zrobiłam sobie małą przerwę od forum. Czulam, że muszę się wyciszyć przed transferem. Dziś u mnie jest 9dpt i beta 142,5 ❤ w 7dpt beta 35,7. Czy taki przyrost jest ok? Jakiś kosmicznie duzy mi się wydaje. Tak ciężko uwierzyć, że się jak na razie udało 😍
Ale piekna wiadomość!!! 😍😍😍beta marzenie, niech dalej pięknie przyrasta!!! 😍❤️Bardzo, bardzo się cieszę!!! ❤️❤️❤️
 
Do góry