reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No nic, poczekam na ten wynik proga i jak będzie ciulowy to całą paczkę z opakowaniem sobie wsadzę 😂
Nooo, ciuszki to lubię 😜. Co mi tam kupiłaś?
zobacz na to cudo rozmiar XS ale jest na mnie w sam raz- czasami te rozmiary takie pokopane...
 

Załączniki

  • 20200709_210545.jpg
    20200709_210545.jpg
    1,2 MB · Wyświetleń: 95
reklama
Dziewczyny jestem!!!!!!! R=Tel mi się rozladowal a bylam jeszcze z mama na zakupach ;) Ale JJJAJAAAAAAAA dzisiaj były w klinice... Jak wchodziłam do gabinetu to lekarz zrobil taka mine bo dzisiaj miałam tez mieć wynik po ostatnikm sraczingu i wycinku z endometrium. A on do mnie niestety jest bardzo zle !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Mowi ze sa bakterii i to bardzo dużo !!!!!!!!!!!! Ze to jest tak przewlekle zapalenie ze tylko w 80% przy bardzo mocnej terapii antybiotykami i jakimiś dobrymi bakteriami będzie można to wyleczyć. Transref odwołany, ale jeszcze mnie zbadal i się zalamal bo tam piękne endometrium na 10 mm!!!!!! także z teym estriadolem to wiecie - o duu..pe rozczasc ;) On caly czas tlumaczyl w tym dc przed transferem straidol max do 400 - przecież nie będę się z nim klocic skoro takie piękne endo bo na 10 to chyba niezle co? No i poszedł mi zalatwic termin po antybiotykoterapii na następne krojenie a aj w tym czasie zostałam z pielegniarka i mowie do niej proszę mi pokazac ten wynik- mysle sobie zrobie sobie zdjecie i oczywiście będę czytac calymi nocami jakie mam szanse !!!! Ja patrze a tam dwie pierwsze litery mojego nazwiska imie takie same i pesel jakiś 85!!! - To nie moje wyniki!!!!!!!!!! On przyszedł a ja się tak smaialam ze az mi się ramiona trzesly - ten mnie chyba z 10 razy przepraszal!!!!! Mój wynik jest idealny wszystko ujemne ;) W przyszłym tygodniu transfer ;) I mam jakiś inny progesteron kotry musze szybko zamowic bo jest specjalnie pod in vitro i się lepeiej wchłania. Wysylam wam zdjęcia 12 dc endo 10 mm ;)
To cię nastraszyl....ekstra będzie wszystko gites
 
@klaudiaanita widzę Cię 😘. Kiedy na te wczasy mnie zabierasz pieknoto? Jakoś teraz chyba, co?
Jestem codziennie 😘 🌸
Trochę plany zmieniliśmy😀 lecimy jednak do Czarnogóry,niezmiennie od kilku lat 🤷‍♀️Tak nam tam przypasowało ,kocham 💕
Będziemy trochę w Budvie i trochę w Tivacie
Przepiękne miasteczka portowe 🛥🏖🌊 Polecam gorąco😉
No już bliżej niż dalej ,22 wyruszamy ✈
Pakuj walizy!
Tak bardzo się cieszę !!!!🥳Naładuje baterie przed stymulacja💪
 
Jestem codziennie 😘 🌸
Trochę plany zmieniliśmy😀 lecimy jednak do Czarnogóry,niezmiennie od kilku lat 🤷‍♀️Tak nam tam przypasowało ,kocham 💕
Będziemy trochę w Budvie i trochę w Tivacie
Przepiękne miasteczka portowe 🛥🏖🌊 Polecam gorąco😉
No już bliżej niż dalej ,22 wyruszamy ✈
Pakuj walizy!
Tak bardzo się cieszę !!!!🥳Naładuje baterie przed stymulacja💪
Miłego urlopu💓💓💓
Działaj tam, może naturalsik się trafi✊✊✊Zmiana klimatu itd😉😉😉
Ładuj baterie!!!!
ZAzdraszczam😘
 
To cię nastraszyl....ekstra będzie wszystko gites
Wiesz ze i tak mam w glowei ten estraidol? Taka glupia jestem - ale musze mu ufac - on mi tlumaczyl ze E2 max do 400 już to pisałam wiem :) i ze to super na wypasie ze przy prawie 160 endo tak ladnie samo pracuje ;) On już tez mnie trochę zna wiec wie jak reaguje na leki, poza tym i tak uważam ze to super ze kazal mi robic w tym cyjklu dwa razy oznaczenia i proga i estraidolu i moczu kotry i tak bym sama zrobila ;)
 
reklama
Do góry