reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

No fakt dla chłopaka może trochę „niefajne” ale chyba teraz już nie ma z tym problemu??
I pewnie nawet się nie odmienia.
Powiem ci, ze teraz pracuje przy danych osobowych m.in. i uwierz ni ze ludzie maja naprawdę dziwne, śmieszne i pokręcone nazwiska. Dzisiaj miałam pana z nazwiskiem żnehżer. Polskie -podobno. 🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️
No wlasnie nie odmienia się ;) ale nazwisko wow można by dużo bledow narobić ;)
 
reklama
Kochane - IO to choroba spowodowana złym odżywianiem i czesto genami... Niski indeks glikemiczny to podstwa - biala maka jest najgorsza - sam cukier... Chocbyscie nie wiem ile cwiczyly nie dacie rady bez NIG- no way ;) Posilki do syta ale jak najrzadziej ;)
A jak to jest No z czekolada albo cukierkiem ?? Bo czasem mam wielka ochotę na słodkie i po obiedzie tez obiadokolacji czasem zjem 2 kostki albo ze dwa cukierki czekoladowe. Zdarzy mi się zjeść kilka chipsów. Czy to bardzo mocno wpływa na IO.
Jem 2 razy dziennie do syta a w weekend wstaje wcześniej i dzień jest dłuższy to zjadam 3 posiłki. Po śniadanku i kolacji symformin 750
 
Nie juz nie kazal mi nic badac ;) powiedział ze sam będzie robil transfer bo tu mnie jest tak ze jak się lekarz trafi a moj jeździ jeszcze dodatkowo do Kalisza bo tam jest filia prawda @klaudiaanita i tak sie ustawil zeby sam zrobil - no nie mam już przecież wyjścia - musze mu zaufac - no i jeszcze fraxiparinei zawsze miałam ampulke 0,4 i od dnia transferu a teraz mi kazal już od jutra 0,6 a przecież ja robiłam te p/c kardiolipinowe i jak kiedyś maialm wątpliwe 12,5 tak mi później po pol roku jak zaczelam biegac spadlo do 0,2 ;) teraz jade do kliniki tylko po moja coreczke ;) teraz tak pisze jutro już będę znowu wymyslac ;)
Ja staram się siedzieć cichutko, nie nakręcać emocji. Zrobiłaś wszystko co mogłaś, reszta to już los.
Co do wyników....no cóż jeśli już kiedyś miałaś wątpliwe to dobrze że masz zwiększona heparyne.
 
Estradiol? No do transferu miałam lekko ponad 3000, potem przy weryfikacjach pow. 2000-2500. Ale tysiak też chyba na luzie by wystarczył😊
jejeku dopiero doczytuje bardzo ci wspolczuje takiego natlkou problemów... A ten estriadol to mialas badany przed wlaczeniem proga? Ale chyba teraz mialas swiezy transfer od razu po stymulacji? To ja już nie wiem czy mój jest taki niedouczony czy o co koamman?
 
jejeku dopiero doczytuje bardzo ci wspolczuje takiego natlkou problemów... A ten estriadol to mialas badany przed wlaczeniem proga? Ale chyba teraz mialas swiezy transfer od razu po stymulacji? To ja już nie wiem czy mój jest taki niedouczony czy o co koamman?
Ja mysle ze 400 i 1000 i 3000 to są wartości prawidłowe. Nie ma za niskiego ani za wysokiego chodzi tylko o prawidłowe endometrium. Każdy z naszych lekarzy doprowadza mnóstwo kobiet do ciazy i robią wszystko najlepiej jk potrafią a my za bardzo analizujemy.
Nie da się od tego odciąć ale lekarzowi trzeba ufać. Kontrolować, ale ufać. I tego się trzymajmy❤️Tobie kochana teraz nie potrzeba stresu wiec już o tym nie myśl. Masz piękne i zdrowe endometrium i córka niech się wgryza i nie marudzi ❤️❤️
 
A jak to jest No z czekolada albo cukierkiem ?? Bo czasem mam wielka ochotę na słodkie i po obiedzie tez obiadokolacji czasem zjem 2 kostki albo ze dwa cukierki czekoladowe. Zdarzy mi się zjeść kilka chipsów. Czy to bardzo mocno wpływa na IO.
Jem 2 razy dziennie do syta a w weekend wstaje wcześniej i dzień jest dłuższy to zjadam 3 posiłki. Po śniadanku i kolacji symformin 750
No i zobacz jak super się dzięki temu poprawilo ;) czekolada gorzka - ale nie popadajmy w skrajność ;) chcesz zjeść cukierka zjedz go do posiłku stałego ;) masz teraz duza ochote na słodkie bo cukier jest na niskim poziomie i to dlatego ;) Już wcześniej ci pisałam ze ja miałam takie stany ze biegiem musialam bez kolejki np. do rosmana po sok pomarańczowy albo cole bo przegielam i nabawiłam się stanu hipogliekmii - a tooo bardzo nie przyjemne ;) ja już nie wiem co to sa chipsy ;) staram się tez jesc sezonowo ;)
 
jejeku dopiero doczytuje bardzo ci wspolczuje takiego natlkou problemów... A ten estriadol to mialas badany przed wlaczeniem proga? Ale chyba teraz mialas swiezy transfer od razu po stymulacji? To ja już nie wiem czy mój jest taki niedouczony czy o co koamman?
Tak, miałam teraz badany siłą rzeczy, bo miałam na świeżo po stymulacji. Ale przy criotransferach przy dawce estrofemu 3x1 też mialam estradiol pow. 2000. Na mniejszych dawkach endo mi nie rosło dobrze.
 
reklama
Tak, miałam teraz badany siłą rzeczy, bo miałam na świeżo po stymulacji. Ale przy criotransferach przy dawce estrofemu 3x1 też mialam estradiol pow. 2000. Na mniejszych dawkach endo mi nie rosło dobrze.
no to on mi wlasnie tez tlumaczyl ze to super ze przy takim estriadolu endo tak ladnie rosnie… dobra nie będę się ju w to dalej zaglebiac - co ma być to będzie, skontrolowal dwu - krotnie, nie będę mu wchodzić w kompetencje ;)
 
Do góry