reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Fredzioszku dzisiaj znow pizza zagoscila u nas taka jak lubisz:) ale i deser zrobilam wlasnie tezeje w lodowce potem pokaze .... Jakos miemoge zebrac mysli od wczoraj mojego faceta szwagier w szpitalu wyladowal zabralo go ogotowie nieprzytomnego:( podejrzewali udar a jest guz na mozgu ktory juz 2raz sie rozlal :( o 9 zaczela sie dzis operacja stan jest ciezki jakichs lekarzy z urlpu sciagac musieli .... Maja 2 dzieci malych jede 12 a drugi 8 lat ovpierwszego tez sie starali ponad 10lat .... Drugiego pilnowal przez 3 lata u nich w domu bylam tam domownikiem zrzyta jeatem tak emocjonalnie z nimi..... Kto moze niech sie modli jak umie ..... Kurcze ciezkie to....

Pomodlę się....
 
reklama
Wynik bardzo dobry. Śmiało możesz się na USG umawiać bo pęcherzyka w macicy już będzie widoczny. Nie rób już więcej beta HCG bo dalsza analiza tego paramatru nie ma już zupełnie sensu. Przyrosty powyżej 1000 potrafią być bardzo różne. Niekiedy jest on mniejszy i wolniejszy niż przy niższych wartościach. Będziesz miała z tego powodu tylko dużo nerwów. Na tym etapie jedyne miarodajne badanie to USG.
Dzięki. Jakaś panikara się ze mnie zrobiła:) Ciągle nie wierzę że to się dzieje na prawde;) Lekarz kazal mi sie umowic 8 lipca na wizyte dopier wiec nie bede mu siee sprzeciwiac:D
 
Fredzioszku dzisiaj znow pizza zagoscila u nas taka jak lubisz:) ale i deser zrobilam wlasnie tezeje w lodowce potem pokaze .... Jakos miemoge zebrac mysli od wczoraj mojego faceta szwagier w szpitalu wyladowal zabralo go ogotowie nieprzytomnego:( podejrzewali udar a jest guz na mozgu ktory juz 2raz sie rozlal :( o 9 zaczela sie dzis operacja stan jest ciezki jakichs lekarzy z urlpu sciagac musieli .... Maja 2 dzieci malych jede 12 a drugi 8 lat ovpierwszego tez sie starali ponad 10lat .... Drugiego pilnowal przez 3 lata u nich w domu bylam tam domownikiem zrzyta jeatem tak emocjonalnie z nimi..... Kto moze niech sie modli jak umie ..... Kurcze ciezkie to....
Masakra, aż nie wiem co napisać, zatyka mnie na takie tragedie 😢. Daj znać jak się skończy operacja ❤️
 
Hej dziewuszki,

Zrobiłam dziś ciasto i się chciałam pochwalić - pleśniaka 😜 tylko ta nazwa mi nie pasuje kompletnie bo wręcz mnie pleśń obrzydza...ale ciacho mniam 😋
Ale pięknie ci wyszedł 😍. A ja nic nie piekę, bo Bazyliszek mi nie kazała jeść słodkiego 🙁. Jakiś wynik mam podejrzany i przed transferem się wolę oszczędzać ze słodyczami
 
Ale pięknie ci wyszedł 😍. A ja nic nie piekę, bo Bazyliszek mi nie kazała jeść słodkiego 🙁. Jakiś wynik mam podejrzany i przed transferem się wolę oszczędzać ze słodyczami
Ja tez ogólnie staram się nie jeść słodyczy ale jutro mamy gości wiec zrobiłam. Ograniczenie cukru jest bardzo ważne podobno- nawet mi lekarz tez tak mówił chociaż my rzadko jemy słodycze
 
reklama
Ja 14 dpt. 619.
Może bliźniaki ;)
Moje marzenie ❤ chociaż uciesze się też z jednego maluszka :) dzisiaj byłam kupić prezenty dla córeczek szwagierki, bo jutro robią grila. Ale nie idę. Wysyłam tylko meza. Nie dam rady. Normalnie pewnie bym poszła bez problemu, ale że w poniedziałek pożegnałam mojego aniołka to jeszcze za wcześnie dla mnie. Dziewczyna ma 26 lat i już dwójka dzieci. Boję się pytan babci " A Wy kiedy? Anitka już ma dwójkę. Chyba już wystarczy tego wygodnictwa?" Ona tak lubi doje.bać.
 
Do góry