reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja znowu mam schizy i czarne myśli. Jajnik prawy zaczął mnię zaś kłuć i w dole na srodku też ukłucie. Jeszcze takie jakby ciągnięcie w pachwinie:/ To normalne? Dziś 17dpt. Zrobiłam też bete dziś ale jeszcze nie mam wyniku:/ Oszaleje chyba
 
reklama
Oj nieeee ja tylko czasami jestem mila 😂 😂 😂 niestety potrafie pokazac CO NIE CO !!!!! A juz najwieksza wredota jest @fredka84 - ale ona prawie zawsze ci bedzie słodzic a swoje pomysli ;) ZARTUJE ;) Witaj na forum - dobrze trafilas ;)
Ale sobie przejeba.łas niedobrzelcu 😂. Znajdę Cię kiedyś na tym Twoim końcu świata i do twardej dupy nakopię 😂
 
W miarę 🙄 Jestem poklocona z mężem i wczoraj byłam u koleżanki z pracy żeby ją odwiedzić w końcu po porodzie. Mała ma 5-cy a my dopiero dotarlysmy. Średnio po takich wizytach się czuję, no co Ci mam kłamać 🤷. Dziś już trochę lepiej, byłam z siostrą i z psami nad jeziorem, trzymałam jej synka na rękach i on się do mnie ciągle uśmiechał ❤️. Fajnie było 🙂
 
Fizycznie? Swietnie ;) Jestem aktywna, jem zdrowo, rzadko pije - dzisiaj sie napije ;), mam swoją rutyne, to raczej nie ma innej mozliwsoci zeby sie czuc zle - jak zaczne brac estrofem to bede nerwowa i drazliwa - zawsze po tym tak mam ;) Psychicznie? Wiesz ja jestem niestandardowa, ciezko innym mnie ogarnac to co dopiero ogarniac sama siebie :p ;)👍
Tyyyyy, tak może ten estrofem tak na mnie wpływa 😱😱😱. Nie połączyłam faktów 🤦
 
W miarę 🙄 Jestem poklocona z mężem i wczoraj byłam u koleżanki z pracy żeby ją odwiedzić w końcu po porodzie. Mała ma 5-cy a my dopiero dotarlysmy. Średnio po takich wizytach się czuję, no co Ci mam kłamać 🤷. Dziś już trochę lepiej, byłam z siostrą i z psami nad jeziorem, trzymałam jej synka na rękach i on się do mnie ciągle uśmiechał ❤. Fajnie było 🙂
Jeszcze ona Cię będzie odwiedzać jak będziesz w ciąży i później jak urodzisz:-) Na wszystkich w końcu przychodzi czas żeby zapierać zasrane bodziaki ;-))) buehehe
 
Wynik bardzo dobry. Śmiało możesz się na USG umawiać bo pęcherzyka w macicy już będzie widoczny. Nie rób już więcej beta HCG bo dalsza analiza tego paramatru nie ma już zupełnie sensu. Przyrosty powyżej 1000 potrafią być bardzo różne. Niekiedy jest on mniejszy i wolniejszy niż przy niższych wartościach. Będziesz miała z tego powodu tylko dużo nerwów. Na tym etapie jedyne miarodajne badanie to USG.
Beta 4870 17dpt. Jakas wysoka mi sie wydaje
 
reklama
Hej dziewuszki,

Zrobiłam dziś ciasto i się chciałam pochwalić - pleśniaka 😜 tylko ta nazwa mi nie pasuje kompletnie bo wręcz mnie pleśń obrzydza...ale ciacho mniam 😋
 

Załączniki

  • 02CC70AC-6D9D-473B-9240-E53FAD341E96.jpeg
    02CC70AC-6D9D-473B-9240-E53FAD341E96.jpeg
    1,3 MB · Wyświetleń: 53
  • C58C4FF2-1B0A-43ED-BD36-BE92802AAFB9.jpeg
    C58C4FF2-1B0A-43ED-BD36-BE92802AAFB9.jpeg
    2,6 MB · Wyświetleń: 54
Do góry