reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny tez sie potem ciastem pochwale row
Hej dziewczynki ale odwalilam numer. Gin kazał mi iść 2dc na badania więc zgodnie z planem wczoraj był 1dc więc wiadomo dziś rano szybciutko wstałam wyszykowalam się i mówię pojadę przed 7 (labo od 7) żeby być jedną z pierwszych i oczywiście szczesliwa siadam w auto jadę pod labo wyjmuje karteczkę i zonk na skierowaniu wśród badań do zrobienia "mocz" i co? Ja ani pojemniczka ani moczu[emoji23] i entuzjazm spadł z powrotem do domu i oczekuje 8 aż mi aptekę otworzą i aż mi się siusiu zachce[emoji848] i to jeszcze na głodnego siedzieć muszę[emoji19] och cała ja[emoji16]
przeciez pojemniczek mozna w laboratorium nabyc:) i witam kolezanke z radomia:) ja tez bylam z radomia a teraz pod radomiem mieszkam
 
O to witam sąsiadkę[emoji6] tak wiem że można nabyć ale teraz takie obostrzenia że niewiem czy że stresu bym ten pojemniczek na miejscu zapełniła.[emoji16]
Dziewczyny tez sie potem ciastem pochwale row

przeciez pojemniczek mozna w laboratorium nabyc:) i witam kolezanke z radomia:) ja tez bylam z radomia a teraz pod radomiem mieszkam
 
Fredzioszku dzisiaj znow pizza zagoscila u nas taka jak lubisz:) ale i deser zrobilam wlasnie tezeje w lodowce potem pokaze .... Jakos miemoge zebrac mysli od wczoraj mojego faceta szwagier w szpitalu wyladowal zabralo go ogotowie nieprzytomnego:( podejrzewali udar a jest guz na mozgu ktory juz 2raz sie rozlal :( o 9 zaczela sie dzis operacja stan jest ciezki jakichs lekarzy z urlpu sciagac musieli .... Maja 2 dzieci malych jede 12 a drugi 8 lat ovpierwszego tez sie starali ponad 10lat .... Drugiego pilnowal przez 3 lata u nich w domu bylam tam domownikiem zrzyta jeatem tak emocjonalnie z nimi..... Kto moze niech sie modli jak umie ..... Kurcze ciezkie to....
 
reklama
Do góry