reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Czy któraś z Was miała ciążę pozamaciczna?
Na co powinnam się przygotować?
To jest jakiś zabieg? Operacja?

Wyjaśniło sie coś u Ciebie? Mam nadzieje, żę jednak to nie była cp.

Najcześciej usuwają jajowód, mogą go naciąć laparoskopowo, ale to już mało szpitali robi podobno.

Nie da się przygotować :-/

A ile po takiej ciąży trzeba się wstrzymać?

Chyba rzucam ta robotę! Wykonczy mnie. Coś czuję że tu nie znajdę nigdy w ciążę

Nawet po cp kobiety zachodzą!
 
Dobrze,że byliście sobie odpocząć ;) taki reset jest naprawdę potrzebny. Trzymam kciuki za kolejne podejście i wierzę głęboko,ze to będzie szczęśliwy transfer [emoji173]Jesteś madrą i silną Babką. Takiej siły właśnie potrzebują nasze Kropeczki. [emoji173]
Staram się właśnie być silna. Wiem, że jeszcze mamy czas i mamy szansę. Najważniejsze że coś ruszyło za pierwszym razem :) a moj aniołek bedzie zawsze w moim sercu.
To całkowicie normalne, po prostu życie toczy się dalej, uczucie pustki jest, ale z czasem będzie lepiej. Ja np jestem osobą, która wszystko dusi w sobie i jednak kilka dni po wszystkim dopadł mnie większy dół, do tego moja siostra właśnie urodziła, wysyłała zdjęcia i filmiki małej Kruszynki, a ja odczuwałam wtedy tak silny instynkt macierzyński, że aż sama się dziwiłam. Ogólnie czuję się lepiej jak planuję od razu dalsze kroki, jak taki robocik trochę, nakierowany na cel i do przodu. Będzie dobrze ❤
Też tak miewam jak dowiaduje sie o ciazach, porodach, ale potem przychodzi refleksja i zadaje sobie pytanie: po co sie wsciekasz? Czy Zosia/Krysia/Marysia jest winna temu, ze nie mozesz miec dzieci? I przychodzi otrzeźwienie. Swiat sie dla mnie nie zatrzyma.
Gratuluje :) Mam nadzieje, że sytuacja nadal się dobrze rozwija u Ciebie :)



Pięknie!
Niestety okazalo sie ze to ciaza biochemiczna :( podnioslam sie i walcze dalej! 💪

Wracam juz z moimi kroplami do domku.
Gratuluję!!! I mocno trzymam kciuki. Oszczędzaj się i odpoczywaj ❤
 
Hej dziewczyny przepraszam ze was opuściłam ale nie mam czasu na forum teraz :-( mała to anioł ale juz nie mam czasu dla siebie. Pisze z pytaniem do dziewczyn które robiły badania genetyczne zarodków czy w wynikach miały podana tez płeć dziecka czy tylko choroby. Pytam bo przyjaciółka ma 3 Synów a bardzo by chciała corke ale zdecydowałaby sie na kolejne dziecko tylko mając 100% pewności ze to bedzie corka.
Mam nadzieję, że żadna klinika nie podaje takich informacji. Nie jest normalne aby podchodzić do in vitro z powodu marzeń o płci. Co koleżanka zrobi z zarodkami płci męskiej, jest gotowa oddać do adopcji ? Już nie chcę więcej pisać ..... ale ludzie są naprawdę dziwni.
Wiem że bazylia poznała płeć ale to był tylko jeden zarodek a nie kilka.
 
reklama
Do góry