reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja z powodu endomendy straciłam jeden jajowod a w brzuchu przy zabiegu podobno było mnóstwo zrostow również z jelitem też miałam 3 inseminacje i 2 transfery a w czasie czekania na 3 okazało się że jestem w ciąży całkiem naturalnej. Jakimś cudem drugim jajowodem wszystko poszło i się udało chociaż przez 4 lata nie było efektów. Aktualnie mam skończone 18 tyg ciąży.
Będzie dobrze wylecz drogi moczowe może laparoskopowo jak będzie trzeba usuniesz najwieksze zrosty a potem od razu do dzieła. I na pewno też Ci się uda. Na szczęście jeśli masz strawne jajniki to do in vitro wystarczy jeszcze tylko macica i już. Więc dla Ciebie najważniejszy jest czas nie zwlekaj że staraniami ani jeden dzień dłużej niż to jest konieczne.
Nie chce zwlekać ani dnia😊 choc teraz niestety najpierw pół roku leczenia endometriozy hormonami i jak to zadziała to ruszamy z kolejnym in vitro. Dzięki Ci za Twoją odpowiedź. Naturalna ciąża brzmi dla mnie jak cud. Ale jest możliwa 😊 cieszę sie bardzo że Tobie się udało i trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo☺☺☺
 
Jejku ta endo to jest menda straszna
Współczuje Ci bardzo
Też niestety mam ja..ale u mnie robią się torbiele na jajnikach
Mój pierwszy transfer od razu się udał ale niestety ciąża obumarła w 9tyg ponoć był to wadliwy zarodek
Niestety miałam tylko 1 zarodek reszta padła
Kolejnych prób jeszcze nie miałam bo czeka mnie ewentualna nowa stymulacja
Czas pokaże jak to dalej będzie wyglądało
3mam kciuki za Ciebie ✊
Dzięki 😊 ja za Ciebie tez trzymam kciuki!!! Uda nam się i zadna endo nam w tym nie przeszkodzi!
 
Dla mnie uwierz to też jest cud w który cały czas trudno mi uwierzyć ale jak widać i takie cuda się zdarzają. I na Ciebie przyjdzie kolej to tylko kwestia czasu.[emoji3][emoji3]
Nie chce zwlekać ani dnia[emoji4] choc teraz niestety najpierw pół roku leczenia endometriozy hormonami i jak to zadziała to ruszamy z kolejnym in vitro. Dzięki Ci za Twoją odpowiedź. Naturalna ciąża brzmi dla mnie jak cud. Ale jest możliwa [emoji4] cieszę sie bardzo że Tobie się udało i trzymam kciuki za Ciebie i maleństwo[emoji5][emoji5][emoji5]
 
U mnie wStolycy jest szpital na ul.Karowej.Moj cudowny poprzedni lekarz tam pracuje i mialam tam robiona droznosc i 2 inseminacje.Bylam tak zadowolona z lekarzy,pielegniarek i poloznych ze nawet pisalam opinie o tym szpitalu.Tam kazdy lekarz niezaleznie czy jestes jego pacjentka czy nie to nieba by przychylili.Oddzial endokrynologii ginekologicznej.Jak juz zajde w ciaze to na 100%bede tam rodzic u mojego cudownego lekarza😄😄

No bo tak powinno być, lekarze powinni być mili dla swoich pacjentów a nie zachowywać się tak jakby nie wiadomo co się od niego wymagało. Jak nie lubi swojej pracy i tak mu tam źle to niech się zwolni... 😉😘
 
reklama
Do góry