reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Mam nadzieję, że żadna klinika nie podaje takich informacji. Nie jest normalne aby podchodzić do in vitro z powodu marzeń o płci. Co koleżanka zrobi z zarodkami płci męskiej, jest gotowa oddać do adopcji ? Już nie chcę więcej pisać ..... ale ludzie są naprawdę dziwni.
Wiem że bazylia poznała płeć ale to był tylko jeden zarodek a nie kilka.
Ja do tej pory myslalam, że to w PL jest nielegalne z wiadomych przyczyn.
I ze tylko w USA i w Rosji można sobie wybrać...
 
@Aduś16 rozpatrzyli reklamację w klinice? Zbierasz siły na następne podejście ?
Hej, nie jeszcze nie mam odpowiedzi, mają niby 3 dni na odpowiedź, a w niedzielę mina 3 tygodnie od czasu jak wysłałam. My do Polski jedziemy 18 lipca chyba a za tydzien w piątek mam konsultacje z innym lekarzem więc nie żaleznie od odpowiedzi na reklamację w piątek ustale z lekarzem plan stymulacji..
 
Hej, nie jeszcze nie mam odpowiedzi, mają niby 3 dni na odpowiedź, a w niedzielę mina 3 tygodnie od czasu jak wysłałam. My do Polski jedziemy 18 lipca chyba a za tydzien w piątek mam konsultacje z innym lekarzem więc nie żaleznie od odpowiedzi na reklamację w piątek ustale z lekarzem plan stymulacji..
Czyli zdecydowałaś się......
Nie odpowiadają długo to może myślą co odpowiedzieć. Ciekawe co wykombinują...
 
Hej dziewczyny przepraszam ze was opuściłam ale nie mam czasu na forum teraz :-( mała to anioł ale juz nie mam czasu dla siebie. Pisze z pytaniem do dziewczyn które robiły badania genetyczne zarodków czy w wynikach miały podana tez płeć dziecka czy tylko choroby. Pytam bo przyjaciółka ma 3 Synów a bardzo by chciała corke ale zdecydowałaby sie na kolejne dziecko tylko mając 100% pewności ze to bedzie corka.
Ale in vitro to metoda leczenia a nie wyboru płci bo ktoś ma taki kaprys.. Pewnie zabrzmiało to źle ale krew mnie zalewa jak czytam że ktoś chce 'wybrać' sobie płeć i rozważa do tego in vitro mając naturalna możliwość poczęcia dziecka.. Chyba naprawdę życie co niektórych za bardzo 'rozpieszcza' żeby posuwac się do takich działań
 
Ale in vitro to metoda leczenia a nie wyboru płci bo ktoś ma taki kaprys.. Pewnie zabrzmiało to źle ale krew mnie zalewa jak czytam że ktoś chce 'wybrać' sobie płeć i rozważa do tego in vitro mając naturalna możliwość poczęcia dziecka.. Chyba naprawdę życie co niektórych za bardzo 'rozpieszcza' żeby posuwac się do takich działań
Powiem szczerze, że ja nawet nie miałam zielonego pojęcia, że można zidentyfikować płeć po zarodku. Jeju nawet przez myśl by mi nie przeszło.
Na prawdę tak jak mówisz, niektórzy chyba już na prawdę nie wiedzą co robić z życiem...
Człowiek marzy o dziecku niezależnie od płci, a tu takie rzeczy niektórzy robią.. Szkoda słów.
 
reklama
Do góry