reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziekuje Gwiazdeczko ❤ Już pisałam liliance ze dziś mam dzień smutku i pewnie trochę łez popłynie do poduszki ale jutro poprawiam koronę i walczę dalej ✊✊✊
Już się nauczyłam co nagle to po diable. Nie chce podejmować pochopnie decyzji bo już mi w głowie światło aby podejść do transferu bez histeroskopi ale wiem ze będę miała wyrzuty sumienia ze nie zrobiłam wszystkiego żeby pomoc mojej sniezynce ❤❤
I jeszcze ja jestem. Czekam na swój pierwszy transfer. Także jestem z Wami. Będzie dobrze. Musi być.
 
I tak na serio teraz pytam,czy to możliwe że już mam jakieś objawy? 😀 Bo dziś mi było już ze 4 razy niedobrze tak na chwilę...nie wspominając o sraczce😂ale to chyba z nerwów haha
Raczej z szoku ta sraczka 😂. Też bym pewnie miała, gdybym zobaczyła taka piękna betę ❤️. Gratuluję 🙂
 
Racja, racja, zazwyczaj idę już na górę o 21.30 i mam nerwicę jak idę później 😅. A te kury to mnie codziennie jeb.ane budzą 👿. Sąsiad ma ich trochę, i te koguty codziennie ok 4.30-5.00 pieją co sekundę 🤦🤦🤦. Muszę okno zamykać i spać w upale 🤦. Jeszcze mąż na mnie dyszy i chucha, boszzzz dlaczego nie mam klimy 😢😢😢
Ja chodze o 22 choc czasami podsypiam jyz o 21.A jak pojde po 22 to mam stresa ze sie nie wyspie choc i tak codziennie jecze ze sie nie wyspalam wiec bledne kolo🤦‍♀️🤦‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️
 
Dziewczyny, a ja odebrałam wyniki insuliny i glukozy bez picia glukozy, to co @Ananasowa93 robiła. Przeprowadziłam sms- ową konferencję z Bazyliszkiem i właśnie moja pani doktor @bazylia128 powiedziała że mogę mieć lekką IO, ona ma ten wskaźnik Homa 3 a mi wyszedł 2,93😱. A norma jest do 1. Próbowałam pół dnia dodzwonić się do mojego lekarza rodzinnego i mu wytłumaczyłam co i jak i że proszę o receptę. Zgodził się od razu, już nawet byłam w aptece i mam 2 paczki Gluckophage 500😍😍😍. Bazyliszek mówi że tabletki zadziałają do transferu 😊
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry