reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ja już się czuje taka żałosna z tymi swoimi planami. Jakby ktoś nade mną siedział, widział moje starania i plany ale jednak postanowił ze mi się nie będzie to udawało ...
Chciałabym mieć tyle pieniędzy żeby nie chodzić do pracy. Jechać do najlepszej kliniki jaka jest rzucić im kasa i niech robią wszystko żeby się udalo.

Nawet nie wyobrażam sobie jak się czuja ludzie chorzy na raka, czekający w kolejkach na NFZ . Ja stram się i dziecko a oni walczą o życie.
Ale klinika prywatnie, płatnie tez się z niczym nie spieszy.
Jejuuuuu No mój dobry humor poszedł w pizd*u ale moja przyjciółka miesiaczka nigdy mnie nie zawiodła i jest na czas 🤟🤟
Serce pamiętaj nie jesteś sama
Jestem jeszcze ja ;)u mnie też pod górkę⛰
Jeszcze będziemy razem betowac :p
Silna bądź i cierpliwa,los Ci wynagrodzi będzie dobrze ❤
 
Serce pamiętaj nie jesteś sama
Jestem jeszcze ja ;)u mnie też pod górkę⛰
Jeszcze będziemy razem betowac :p
Silna bądź i cierpliwa,los Ci wynagrodzi będzie dobrze ❤
Dziekuje Gwiazdeczko ❤️ Już pisałam liliance ze dziś mam dzień smutku i pewnie trochę łez popłynie do poduszki ale jutro poprawiam koronę i walczę dalej ✊✊✊
Już się nauczyłam co nagle to po diable. Nie chce podejmować pochopnie decyzji bo już mi w głowie światło aby podejść do transferu bez histeroskopi ale wiem ze będę miała wyrzuty sumienia ze nie zrobiłam wszystkiego żeby pomoc mojej sniezynce ❤️❤️
 
Wysokie AMH może wskazywać na zespół policystycznych jajników i tu często komórki słabo dojrzewają i słabo się zapładniają.
Najlepszy przykład naszej bazyli. 40 komórek z tego tylko kilka dobrych i został cudem jeden zarodek 🥺🥺
Podejrzewam ze trzeba zmienić protokół przy stymulacji
U mnie też było 20 komórek
10 idealnych zapłodnili
I tylko 1 został cudem niestety wadliwy co się później okazało
Taki los
 
reklama
Do góry