reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Zrobilam ten od 25 i teraz po jakichs pzeszlo 5 minutach cos tam bladego wyhodzi...albo juz mam urojenia,tak delikatnie zalezy pod jakim kątem się spojrzy. Z góry tak nie bardzo
Jesteś w ciąży! U mnie też takie mega blade kreski wychodziły. Jak test będzie wysychał to kreseczka będzie bardziej widoczna.
 
reklama
Hope,mozesz spokojnie jeszcze poczekac,kazdy transfer to 25-30% szans na ciaze.Jesli kolejne beda negatywne,to bym sie i tobie przyjrzala.Jak u meza ,az tak zle to moze trzeba pomyslec nad metoda doboru plemnikow? Troche opcji jest,ale mysle ze masz lekarza ktory wie co robic.👍
Pewnie tak zrobimy. Na szczęście jestem jeszcze dość młoda według lekarza (31 lat, mąż 32). Mieliśmy zapłodnienie IMSI czyli pod tym wielkim mikroskopem embriolog wybierała.
Doła złapałam na wieczór, bo ja robiłam test dzisiaj (10dpt) i jedna kreska i usłyszałam od lekarza ze to nic nie znaczy i trzeba zrobić krew, a tu dziewczyny piszą że znaczy :( już nie wiem co myśleć (transfer blastki 3BA. Został mi mrożaczek 3BB).
 
Nie moge dojść do siebie😥😥😥 Dziś jest 8 dzień po transferze 3 dniowego zarodka mrożonego. Test w poniedziałek miał być i nawet wczoraj dorwałam tabelkę że 8 dnia 3 dniowy dopiero się implantuje i beta pozywywna dopiero w 11dpt. Mąż sie naj.ebał doła załapałam takiego i przed chwilą mówię a chu.j z tym zrobie ten test żeby sie bardziej zdołować bo co ma mi wyjść. Wzięłam ten czuły i kur.wa jest kreska. Jetem na sztucznym tylko estrofem lutinus i duphaston. Co to znaczy tak wczesnie??
no w ciąży jesteś bananku:D
 
Dzień transferu był 5 dniem przyjmowania progesteronu wcześniej tylko estrofem 2x1 dopochwowo
No widzisz,bo zrabalas pania doktor,ze juz endo do nieba bedziesz miala😂a chodzi o to ze progesteron otwiera nie tylkookno implantacyjne,ale rowniez hamuje wzrost endometrium.czyli miala pewno racje,ze endo bylo ok 😉👍
 
reklama
Do góry