reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Wreszcie coś zaskoczyło,nie nastawiam się na niewiadomo co ale jak ktos serio tak jak ja 8 lub więcej lat nie widział nigdy pozytywu to myśli że ta chwila nigdy nie nadejdzie bo sięjest jakimś niedorobionym czy wadliwym egzemplarzem. szok
dobra to jak masz drugi test to rób!
 
reklama
Dlaczego nie bralas lekow? Co bralas?

Uspokoj sie przede wszystkim🙂na bete jedz albo jutro jesli masz opcje powtorki w niedziele,albo w pon i srode.Piekna fotka.Maz ,bedzie myslal,ze tak sie nachlal ze kreski juz widzi😂😂😂
Weż to niemożliwe 8 lat nigdy powytywnego. No nie moge siedze i rycze. Co mam robić? Jechać jutro na bete? Wiem że to niemożliwe bo mam problem z immunologią i nie brałam leków od Paś.nika. A mam encorton i accofil. nie wiem co bedzie ale ten widok po tylu latach to niest po prostu...niewiarygodne!!
?
 
@Caro♤♤♤♤ @Kiwibanan bardzo Wam gratuluję i zaciskam kciuki! Przekażcie mi swoje ciążowe fluidy, żeby moja beta pokazala że testy negatywne czasami się mylą :)
Przekazuję i trzymam kciuki. Ja siebie uważałam za beznadziejny przypadek. szczerze to nawet chciałam szybko ten transfer odbębnić bo dziewczyny mi doradzały że miałam na razie tylko jeden. A że po drugiej stymulacji wszystkie zarodki padły i immunologia wyszła nieciekawa to wiedziałam że znów będzie porażka. Trzecia stymulka to był długi protokół,w 3 dobie zamrożone 3 zarodki:12,10 i 8 blast. Podali mi teraz ten środkowy. serio dla świętego spokoju chciałam zrobić ten drugi transfer żeby się upewnić że nie mam szans bo nawet Paś.nik stwierdził jak zobaczył moje wyniki że to jest przyczyna i że na lekach 60 procent jego pacjentek zachodzi w ciążę. Zobaczymy co będzie ale życie potrafi zaskakiwać. Damy radę ☺
 
reklama
No to kochana, życzę dużo siły i zbierajcie się do dalszej walki jeśli tylko macie możliwości. Zaraz pewnie ktoras dziewczyna napisze jak szybko można podejść do kolejnej stymulacji. Z tej pierwszej ile było zarodków? To był pierwszy transfer?

Wazne,że zaskoczyło. Beta nie była 0. W ogole to w tym samym miejscu robiłaś bete? Pewnie jeszcze będzie trzeba sprawdzić jak ona się zachowa.
Drugi transfer, pierwszy był udany dwa lata temu. Betę robiłam w innym laboratorium, kiedyś jak już tam robiłam to lekarz mówił mi np że te laboratorium mialo jakies inne normy, jak robiłam estradiol i progesteron, ale to chyba nie ma znaczenia, jak by miała rosnąć to by rosła
 
Do góry