reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
JA, KOBIETA:



1. Nie czytam żadnych instrukcji. Wciskam guziki, aż zadziała.📻📺



2. Nie potrzebuję alkoholu, żeby narobić sobie obciachu. I bez alkoholu daję radę 😉🍸🍷🍹



3. Nie jestem rozkapryszona, tylko "emocjonalnie elastyczna"!



4.Najpiękniejsze słowa świata: "Idę na zakupy" 😁💳👜👚👠



5. Nie mam żadnych dziwactw! To są "special effects"!



6. Kobiety powinny wygladać jak kobiety, a nie wytapetowane kości!💄



7.Przebaczyć i zapomnieć? Ani nie jestem Jezusem, ani nie mam Alzheimera!😆



8.My kobiety jesteśmy aniołami, a gdy się nam podetnie skrzydła, lecimy dalej - na miotle!😇



9. To nie jest żaden tłuszcz! To "erotyczna powierzchnia użytkowa"!👄🍰🍦🍨🍧☕



10. Gdy Bóg stworzył mężczyznę, obiecał, że idealnego faceta będzie można spotkać na każdym rogu... 💪👨A potem uczynił ziemię okrągłą!��



11.Na moim nagrobku niech będzie napis: "Co się głupio gapisz? Też bym wolała leżeć teraz na plaży!"🌅🌞🌴



12.Tak tak... My kobiety jesteśmy bowiem jedyne w swoim rodzaju.😉



Prześlij tę wiadomość do fajnych Babek😍,

a wtedy... Jak zwykle... Nic się nie wydarzy, ale przynajmniej Je rozśmieszy 😅😅😅😍
 
Weż to niemożliwe 8 lat nigdy powytywnego. No nie moge siedze i rycze. Co mam robić? Jechać jutro na bete? Wiem że to niemożliwe bo mam problem z immunologią i nie brałam leków od Paś.nika. A mam encorton i accofil. nie wiem co bedzie ale ten widok po tylu latach to niest po prostu...niewiarygodne!!
Tylko się cieszyć, jak kreska jest znaczy zaimplantowany. Jedź jutro na betę ;)
 
Dlaczego nie bralas lekow? Co bralas?

Uspokoj sie przede wszystkim🙂na bete jedz albo jutro jesli masz opcje powtorki w niedziele,albo w pon i srode.Piekna fotka.Maz ,bedzie myslal,ze tak sie nachlal ze kreski juz widzi😂😂😂

?
Taa,jutro z rana mu powiem bo i tak nie będzie nic pamiętał w tym stanie:D Leków nie brałam przez wirusa. W sumie w marcu jak miałam punkcję to miałam podany wlew z accofilu i encorton brałam normalnie. A że epidemia się przyplątała to zamrozili zarodki i lekarz powiedział że teraz tych leków nie będę mogła brać. Nawet przy transferze się upewniał czy accofilu nie biorę.
 
reklama
No widzisz,bo zrabalas pania doktor,ze juz endo do nieba bedziesz miala😂a chodzi o to ze progesteron otwiera nie tylkookno implantacyjne,ale rowniez hamuje wzrost endometrium.czyli miala pewno racje,ze endo bylo ok 😉👍
Nie No ja nie mam pretensji do pani doktor w sensie kompetencji tylko empatii.
Ja mam 27 lat jestem przerażona wszystkimi procedurami. Całe życie byłam „zdrowa”, nie chodziłam po lekarzach i tak dalej nie miałam miliona badan bezinwazyjnych i inwazyjnych.Juz od roku jestem w klinice i jeszcze nie usłyszałam od niej dobrego słowa tylko suche info a raczej brak info ja muszę o wszystko zapytać. Nie dostałam nawet raportu z hodowli zarodków.
Nawet mnie nie spytała jak się czuje po nieudanym transferze .... miałam bardzo trudny i bolesny transfer wiec mogła choć 3 sekundy poświecić i zapytać o moje samopoczucie ...
Ale cały czas mam w głowie to ze jestem tam aby osiągnąć cel, nie szukam przyjaciółki w niej ale jednak jestem bardzo wrażliwa i wychodzę z kliniki zawsze ze łzami w oczach. No chyba ze mąż jest ze mną to jest milutka do nieba ... dla niego ...
 
Do góry