reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie moge dojść do siebie😥😥😥 Dziś jest 8 dzień po transferze 3 dniowego zarodka mrożonego. Test w poniedziałek miał być i nawet wczoraj dorwałam tabelkę że 8 dnia 3 dniowy dopiero się implantuje i beta pozywywna dopiero w 11dpt. Mąż sie naj.ebał doła załapałam takiego i przed chwilą mówię a chu.j z tym zrobie ten test żeby sie bardziej zdołować bo co ma mi wyjść. Wzięłam ten czuły i kur.wa jest kreska. Jetem na sztucznym tylko estrofem lutinus i duphaston. Co to znaczy tak wczesnie??
To znaczy ze w ciazy jestes,jak jestes to kreska juz wyjdzie.Gratuluje🤩🤩🤩
 
reklama
Witajcie kochane, jestem 13 dpt 5 dniowej blastki mrozaka, w poniedziałek moja beta wynosiła 41 , a dzisiaj 21 , czy jest jakaś szansa, że jescze się uda, z poniedziałku na wtorek nad ranem miałam straszne bóle brzucha jak na @, czy to może być zbliżającą się @😭
Nie lubie takich rzeczy pisac,Beta spada wiec raczej musisz sie zaczac godzic z tematem.Przykro mi bardzo.
 
Zrobilam ten od 25 i teraz po jakichs pzeszlo 5 minutach cos tam bladego wyhodzi...albo juz mam urojenia,tak delikatnie zalezy pod jakim kątem się spojrzy. Z góry tak nie bardzo
 
Hormony ok, owulacja jest, okres jest plamień brak reszta nie sprawdzana, bo jak lekarze zobaczyli wyniki męża to stwierdzili że to jest problem i dlatego się nie udaje. Może powinnam sprawdzić, Ale tak jak mówię to moja pierwsza procedura, nie mam takiego doświadczenia:(
Hope,mozesz spokojnie jeszcze poczekac,kazdy transfer to 25-30% szans na ciaze.Jesli kolejne beda negatywne,to bym sie i tobie przyjrzala.Jak u meza ,az tak zle to moze trzeba pomyslec nad metoda doboru plemnikow? Troche opcji jest,ale mysle ze masz lekarza ktory wie co robic.👍
 
Nie wiem czy tu cos widac
 

Załączniki

  • P_20200618_210214.jpg
    P_20200618_210214.jpg
    2,8 MB · Wyświetleń: 102
  • P_20200618_210209.jpg
    P_20200618_210209.jpg
    2,3 MB · Wyświetleń: 98
Te testy są do d***, jak chcesz cokolwiek wiedzieć, szczególnie tak wcześnie, to tylko beta. Na ten moment ciężko cokolwiek stwierdzić bez bety.
8dpt 3 dniowego to tak jak 6dpt blastki, jak ma coś wyjść to wyjdzie. A miałaś jakiś zastrzyk ovitrelle albo pregnyl niedawno?
No nie wiem czy takie do doopy,zrobilam z 50 i zaden mnie nie oszukal😂😂😂😂
 
reklama
Witajcie kochane, powiedzcie mi proszę robiłam bete w dwóch różnych laboratoriach, czy jednostki U/I a mIU/ml różnią się od siebie jakoś, czy to takie samo oznaczenie? Zupełnie się na tym nie znam😒
Gosia,wsio ryba,nie ma znaczenia dla wyniku koncowego .
 

Załączniki

  • Screenshot_20200618-211233_Chrome.jpg
    Screenshot_20200618-211233_Chrome.jpg
    361,9 KB · Wyświetleń: 47
Do góry