reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie moge dojść do siebie😥😥😥 Dziś jest 8 dzień po transferze 3 dniowego zarodka mrożonego. Test w poniedziałek miał być i nawet wczoraj dorwałam tabelkę że 8 dnia 3 dniowy dopiero się implantuje i beta pozywywna dopiero w 11dpt. Mąż sie naj.ebał doła załapałam takiego i przed chwilą mówię a chu.j z tym zrobie ten test żeby sie bardziej zdołować bo co ma mi wyjść. Wzięłam ten czuły i kur.wa jest kreska. Jetem na sztucznym tylko estrofem lutinus i duphaston. Co to znaczy tak wczesnie??
Te testy są do d***, jak chcesz cokolwiek wiedzieć, szczególnie tak wcześnie, to tylko beta. Na ten moment ciężko cokolwiek stwierdzić bez bety.
8dpt 3 dniowego to tak jak 6dpt blastki, jak ma coś wyjść to wyjdzie. A miałaś jakiś zastrzyk ovitrelle albo pregnyl niedawno?
 
reklama
Te testy są do d***, jak chcesz cokolwiek wiedzieć, szczególnie tak wcześnie, to tylko beta. Na ten moment ciężko cokolwiek stwierdzić bez bety.
8dpt 3 dniowego to tak jak 6dpt blastki, jak ma coś wyjść to wyjdzie. A miałaś jakiś zastrzyk ovitrelle albo pregnyl niedawno?
Nic,tylko Estrofem lutinus i duphaston
 
reklama
Dziękuję ❤Tak tak, miałam podane dwie blastki ale jedna była tak słaba, że nie podejrzewalismy, że się przyjmie... A jednak dziewczynka walczyła i została ❤
Mi tez pol ciazy mowili ze jedno wieksze,drugie mniejsze,ze obwod glowy za duzy,ze brzuszek ,ze sratatatata.Nie przejmuj sie tym .Na koncu bylo 300 gr roznicy miedzy nimi,dzisiaj jest troche wiecej😂😂😂,najwazniejsze ze sa zdrowe😍twoje tez beda💛
 
Do góry