reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Kto po in vitro?

Dzięki Kochane, że o mnie pamiętacie, beta rośnie, ale przyrosty poniżej normy, dziś 14 dpt 332,9 (12 dpt było 214, 9 dpt 131, 7dpt 67). Ja oczywiście załamka, że nic z tego nie będzie, ale doktor postawił mnie trochę do pionu, żeby nie przekreślać jeszcze, mam zrobić betę w poniedziałek i przyjść na usg za tydzień. Dziś też zrobił mi usg i czegoś się tam dopatrzył, oczywiście za wcześnie na cokolwiek, ale coś tam pokazywał lekarce, którą szkoli, więc może to nie będzie pozamaciczna. Ale mam wizję pustego jaja jeśli beta nie zacznie spadać. Także czekam dalej. Zapytałam czy mógłby mi czymś zastąpić chociaż częściowo lutinus, bo zostawiam majątek w aptece, jedna paczka wystarcza na 3 dni i dał mi luteinę, 7 zł :o Tyle to ja mogę płacić zawsze 👍
To są naprawdę dobre wiesci! Trzymam kicuki najmocniej dalej,aby Kropek się zadomowil na dobre i już Cię nie straszyl🤞🏻🤞🏻🤞🏻 A gdzie się leczysz?? Sciskam!!!
 
reklama
Sorki ale dla mnie to troche jak: odpusc albo nie mysl o tym a napewno sie uda ;) Ale wazna jest inicjatywa - ja sie dziewczyny zdecyduja to tez bede kibicowac ;)

A ja uważam, że nasza psychika jest w stanie tak nas blokować, że mimo braku fizycznych możliwości zajścia w ciążę (wycięte czy kompletnie niedrożne jajowody) nasz mózg (podświadomość czy inne dziadostwo) nie dopuści do zagnieżdżenia się lub donoszenia ciąży. Nie mówię, że wystarczy nie myśleć i pach ciąża (takie gadanie mnie do furii doprowadza) - gdyby tak było to bym nie musiała in vitro przechodzić. Ale nasza głową jest w tym wszystkim bardzo ważna, więc jak ma facet złamać swoimi czarami jakąś barierę odpowiedzialną za szczęśliwe donoszenie ciąży w głowie to warto spróbować. Bo wydajemy majątek w klinikach, więc jeden wyjazd do znachora to jest pikuś.
 
No i dobrze kochanie ;) przynajmniej nie bedziesz miala do siebie zalu ze nie sprobowalas ;) Jedz posmiejesz sie troche a moze akurta ? ;) Mocno Ci tego życze zebys juz tak z tej drabiny za czesto nie musiala na Siwego wskakiwac ;)
On tam zadowolony, niewazne jak i gdzie byleby był seksik 😂.
A Ty masz przestac tak dużo pracować bo mi Cię brakuje 😭😭😭.
 
A ja uważam, że nasza psychika jest w stanie tak nas blokować, że mimo braku fizycznych możliwości zajścia w ciążę (wycięte czy kompletnie niedrożne jajowody) nasz mózg (podświadomość czy inne dziadostwo) nie dopuści do zagnieżdżenia się lub donoszenia ciąży. Nie mówię, że wystarczy nie myśleć i pach ciąża (takie gadanie mnie do furii doprowadza) - gdyby tak było to bym nie musiała in vitro przechodzić. Ale nasza głową jest w tym wszystkim bardzo ważna, więc jak ma facet złamać swoimi czarami jakąś barierę odpowiedzialną za szczęśliwe donoszenie ciąży w głowie to warto spróbować. Bo wydajemy majątek w klinikach, więc jeden wyjazd do znachora to jest pikuś.
Kiedys @motylek24 polecila mi lekarza ZNANEGO LEKARZA z Lublina, ktory udraznia jajowody i ja z nim rozmawialam. Powiedzial ze po zapaleniach niedroznosc jajowodow jest praktycznie nie do odwrocenia (bo to szereg skomplikowanych detali tj jak np rzeski) i nawet on by sie tego nie podjął - myslisz ze dziadzio albo psychika mi pomoze? To on wtedy zalecil borowiny i to akurat w jakims stopniu mi pomoglo - nie welkim ale zawsze cos ;) Ja uwazam ze kobiety w mojej sytuacji raczej nie maja co liczyc na CUD... Ale dziewczyny ktore sie chca do niego przejechac takich problemow nie maja ;) Wiec czemu nie ? Z tego co opisywala @klaudiaanita to u mnie tez jest kliku takich "czarodzieji" tylko u nas sie ich nazywa kreglazami 😂 😂😂 Tez opowiadaja o jednej nodze krotszej od drugiej a nawet o polkulach mozgowych takze dla mnie to strata energii ;) Bede sie cieszyc z kazdego naturalsa na forum ale niestety nie jstem w stanie uwierzyc ze to za sprawa jakiegos KREGLAŻA - ??? ;) Mimo wszystko gdybym nie miala takich przyczyn pewnie bym sie do niego wybrala chociazby dla zyciowego doswiadczenia ;)
 
On tam zadowolony, niewazne jak i gdzie byleby był seksik 😂.
A Ty masz przestac tak dużo pracować bo mi Cię brakuje 😭😭😭.
Teraz jak juz wszystko ruszylo to nagle wszyscy chca zakladac baterie sloneczne ;) Dwoje si e troje bo mamy sezon a cycata w sezonie nigdy nie pracowala a w zasadzie jest na etapie odbierania telefonow, odpisywaniu maili i robieniu zamowien wiec pracy jest sporo - ale to dobrze robi na glowe i szybko czas leci ;)
 
Właśnie wpadłam na genialny pomysł(tak,tak zdarza mi się🤨).
Ja muszę do Niego wysłać fotę i dryndąć i zobaczymy co powie🧐🧐🧐bo jak mi powie, że mogę być w ciąży naturalnie-a wszyscy wiemy, że jajowodów u mnie brak(no to to tylko Dżizas i niepokalane poczęcie byłyby w stanie naprawic🤪🤪🤪) - to nie jedziem @Fredka. A jak powie paaaaani z czym do ludzi🤪to jademy!!! 😁😁😁😁
 
reklama
Sorki ale dla mnie to troche jak: odpusc albo nie mysl o tym a napewno sie uda ;) Ale wazna jest inicjatywa - ja sie dziewczyny zdecyduja to tez bede kibicowac ;)
Większość dziewczyn z czasów kiedy ja startowałam pierwszy raz do invitro rodziły potem naturalnie. Nawet takie z zapchanymi jajowodami. Nawet 2 dzieci potem jeszcze miały. Coś musi byc też w psychice.
 
Do góry