reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jest taka możliwość,ze nie pęknie. Ja tak miewalam. Przy inseminacjach podawali mi nawet dwa ovitrelle na raz i dupa. Ale ja miałam problem z pękaniem.
Tak jak piszesz, na naturalnym cyklu jest o tyle lepiej, że mniej tych wszystkich lekow w trakcie i po ale to jest duże ryzyko, wszystko musi byc jak w zegarku no i dużo częściej wizyty.
Oooo to widzisz, nie wiedziałam ze tak może być 😕
 
reklama
Dziewczyny mam gówniane pytanie... a mianowicie mieliście może problemy z oddawaniem kału po in vitro? Ja jestem 12dpt i praktycznie nie czuje potrzeby oddawania stolca... 🤔
 
reklama
Do góry