reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Pęknie [emoji6] nie ma możliwości żeby nie, ale może żeby być spokojniejsza tez bym już nie ryzykowała [emoji8]
Jest taka możliwość,ze nie pęknie. Ja tak miewalam. Przy inseminacjach podawali mi nawet dwa ovitrelle na raz i dupa. Ale ja miałam problem z pękaniem.
Tak jak piszesz, na naturalnym cyklu jest o tyle lepiej, że mniej tych wszystkich lekow w trakcie i po ale to jest duże ryzyko, wszystko musi byc jak w zegarku no i dużo częściej wizyty.
 
Chodzi Ci o głowę czy fizycznie?
Fizycznie czuje się dobrze leżę właśnie w wannie i nadrabiam forum.[emoji39]
A psychicznie bywało już dużo gorzej .
A oglądaliście taki serial oparty na faktach strefa skażenia. Trochę straszny szczególnie w dzisiejszych czasach bo o eboli. Ale mnie się podobał.
Dobrze sie czujesz?
 
reklama
No to ja się dziś naprodukowałam [emoji3042][emoji3042][emoji3042]
Jedne zrobiłam dla męża z serem i boczkiem, a drugie zwykle z serem [emoji39][emoji39]
Polecam fredkowe @fredka84 ciasto na pierogi [emoji1305] Super [emoji846] dzięki [emoji8]
A twoje @Petera wyprobuje drugim razem, bo pewnie jeszcze tak trochę posiedzimy zamknięci [emoji81]
@nieagatka przepraszam [emoji23]
Ajaj... lubię takie grubaski[emoji39][emoji39][emoji39]
 
Do góry