reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Jak jutro nie zaddzwona to jets zle. Mowil ze w niedziel albo pn
Bo u mnie szósta doba byla właśnie w niedzielę i wtedy kończyli hodowlę (a dzień wcześniej mówili że jeszcze 2 zarodki walczyły). Ale zadzwonili dopiero w poniedziałek. Myślałam ze nic z tego jak nikt nie dzwonił w niedzielę, a okazało się jednak ze jest ok bo jeden z tych dwóch dotrwał do blastki, tylko jakoś nie bylo pana zeby łaskawie zadzwonić...
 
Dziękuję że myślisz. Wiesz mówiąc szczerze poza tym forum niewiele osób wie o naszych problemach a już o rozterkach i tym durny czekaniu to jeszcze mniej. Więc jest mi jeszcze miłej jak wiem że jednak ktoś myśli.
hehehehe nie bo przeciez nic zlego sie nie dzieje ;) Tez tak mam jak sie mnie pytaja i z miejsca cisnienie skacze ; ) mysle o tobie to dlatego ;) nie bierz za dlugich kapieli ;)
 
Bo u mnie szósta doba byla właśnie w niedzielę i wtedy kończyli hodowlę (a dzień wcześniej mówili że jeszcze 2 zarodki walczyły). Ale zadzwonili dopiero w poniedziałek. Myślałam ze nic z tego jak nikt nie dzwonił w niedzielę, a okazało się jednak ze jest ok bo jeden z tych dwóch dotrwał do blastki, tylko jakoś nie bylo pana zeby łaskawie zadzwonić...
jezuuuu powiem ci ze mam kielbie w łbie ;( jutro 5 doba
 
reklama
Dziękuję że myślisz. Wiesz mówiąc szczerze poza tym forum niewiele osób wie o naszych problemach a już o rozterkach i tym durny czekaniu to jeszcze mniej. Więc jest mi jeszcze miłej jak wiem że jednak ktoś myśli.
wiem ;) np @fredka84 o mnie mysli caly czas i ja o niej tez ale zeby to bylo lekarstwem ;(
 
Do góry