reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Wirus z ktorym sie mierzyły dla nas wszystkich jest obcy statystycznie jest śmiertelny dla 3 % populacji czyli w Polsce populacja to 38 milionów czyli 1 miliona jest zagrożonych zgonem. 20% Będzie wymagało opieki szpitalnej czyli ok 7 milionów ludzi. I w ciągu roku nie było by to problemem ale żaden kraj na świecie nie jest przygotowany na taka ilość chorych do przerobienia w 2 miesiące. Musimy to spowalniac i nie roznosic bo nie bedzie gdzie tego leczyć.
Na grypę w Polsce do teraz zarochowalo 3.5 miliona ludzi ale
Sezon grupowy trwa ok 6 miesięcy
Na grypę są leki przeciw wirusowi grypy oraz szczepienia
I śmiertelność wirusa sezonowej grupy wynosi ok 0.1%.
Więc ja widzę pewne różnice.
Ebola jest na pewno dużo gorsza bo śmiertelność ma 90% i całe szczęście że występowała lokalnie dzięki ogromnej prewencji służb.
Ahhhh ... była ebola, Sars, świńska, ptasia itp. Spójrzcie tylko.
Z jednej strony nie mogę tego pojąć dlaczego się tak gnębicie, z drugiej chce Wam trochę pokazać drugą stronę medalu. No ale prawie nikt na to nie patrzy. No cóż..
Ja jestem spokojna, całego świata nie zbawię [emoji2372] Ale jak jedna osoba otworzy oczy to będę szczęśliwa [emoji3526]

Taka anegdotka na koniec:
Bóg zesłał Dżumę na Ziemie aby zabrała ze sobą 10 tys istnień. Poszła i zabrała 50 tyś. Następnie Bóg wezwał ją do siebie:
- co Ty zrobiłaś ? Miałaś zabrać 10 tyś a nie 50 tyś !
- zabrałam 10 tyś, 40 tyś umarło na zawały, udary, popełnili samobójstwa, depresje ..
 
A ja chciałam pić tą babkę płesznik, zalałam ciepła woda i odstawiłam na kilka minut i mi się te ziarenka skleily na dnie w jedna wielka kluche i dupa.. Może ja to powinnam zimną wodą zalać i od razu z ziarenkami wypić? Co źle zrobilam?
Owsianka z jogurtem u mnie nie przejdzie niestety;( i jogurt i owsianka mi w buzi rosna. Owsianke zjem tylko napęczniałą na gorącym mleku.
Dużo wody, rano jak tylko wstaniesz szklaneczka z wyciśnięta połówka cytryny. Codziennie! W szpitalu rano potrafiłam wypić 1.5 l wody. W ciągu dnia zawsze zupa, warzywa, jogurt naturalny. Na noc kiwi. W ciągu dnia też dużo pić. Oto mój zestaw na kupę szpitalną, w tamtym czasie zważywszy na uciekające wody i rozwarcie temat dla mnie newralgiczny. Bałam się bąka puścić a co dopiero kupę:)
 
A z rzeczy bardziej dotyczących tematu :

Beta dziś 27.188,00 ❤

Progesteron 69,18

Estradiol 952,72

I takie pytanko moje kochane ekspertki, czy ten progesteron nie jest ciut za wysoki? Bo tu jest normą wpisana na pierwszy trymestr 4,73-50,74.

Pomocy!
Piękne wyniki moja kochana, Jezu też bym takie chciala 😁
 
Wirus z ktorym sie mierzyły dla nas wszystkich jest obcy statystycznie jest śmiertelny dla 3 % populacji czyli w Polsce populacja to 38 milionów czyli 1 miliona jest zagrożonych zgonem. 20% Będzie wymagało opieki szpitalnej czyli ok 7 milionów ludzi. I w ciągu roku nie było by to problemem ale żaden kraj na świecie nie jest przygotowany na taka ilość chorych do przerobienia w 2 miesiące. Musimy to spowalniac i nie roznosic bo nie bedzie gdzie tego leczyć.
Na grypę w Polsce do teraz zarochowalo 3.5 miliona ludzi ale
Sezon grupowy trwa ok 6 miesięcy
Na grypę są leki przeciw wirusowi grypy oraz szczepienia
I śmiertelność wirusa sezonowej grupy wynosi ok 0.1%.
Więc ja widzę pewne różnice.
Ebola jest na pewno dużo gorsza bo śmiertelność ma 90% i całe szczęście że występowała lokalnie dzięki ogromnej prewencji służb.
O jak ładnie i merytorycznie :) Szkoda że do Anglików to nie dociera :realmad: Mój syn dzisiaj zanosił się od płaczu że mu szkołę zamykają może nawet na kilka miesięcy przez ten syf....Ale ludzie nadal myślą że to nic i do pubów laza...
 
Piękne wyniki moja kochana, Jezu też bym takie chciala 😁

Ja cały czas zaciskam kciuki a Twojego kropka ❤️

A z rzeczy mniej przyjemnych, przed chwila dostałam sms od mojej gin, że mąż ze mną nie może wejść. Myślałam, że się popłacze... Tak nam zależało, żeby chociaż na jedną wizytę się razem załapać, jak nas zapisywałam tydzień temu to jeszcze moża było w parach bez dzieci przychodzić ☹️ wiem, że zdrowie kobiet tam przebywających jest teraz najważniejsze, ale się tak cieszyłam, że pójdziemy razem a tu zonk ☹️
 
Hej wszystkim jestem Marta (27) :) 10.03.2020 miałam pierwszy transfer 5-dniowego zarodka BL.4.1.1 (in vitro z komórki dawczyni) chciałam się zapytać o wasze samopoczucie po transferze i wyniki badań.
Biorę leki: Lutinus 100 dopochwowe 3x1, Luteina 50 pod język 3x4, Estrofem 3x1

Moje wyniki:
16.03 (6dpt)
II weryfikacja:
B-HCG 16,5 mlU/ml
Progesteron 19,44 ng/ml
Estradiol 417,2 pg/ml

20.03 (10dpt)
III weryfikacja
B-HCG 84,6 mlU/ml
Progesteron 27,91 ng/ml
Estradiol 217,8 pg/ml

Pozdrawiam ☺️
 
reklama
Dużo wody, rano jak tylko wstaniesz szklaneczka z wyciśnięta połówka cytryny. Codziennie! W szpitalu rano potrafiłam wypić 1.5 l wody. W ciągu dnia zawsze zupa, warzywa, jogurt naturalny. Na noc kiwi. W ciągu dnia też dużo pić. Oto mój zestaw na kupę szpitalną, w tamtym czasie zważywszy na uciekające wody i rozwarcie temat dla mnie newralgiczny. Bałam się bąka puścić a co dopiero kupę:)
Ty miałaś problem z szyjka, dobrze pamiętam?? Ja jak mi złożyli szew to w drugą stronę, zero kupy, trauma bo bałam się że szew pęknie! Apropo kup bo ktoś tu wzywał temat kup chyba :laugh2:
 
Do góry