reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
A z rzeczy bardziej dotyczących tematu :

Beta dziś 27.188,00 [emoji3590]

Progesteron 69,18

Estradiol 952,72

I takie pytanko moje kochane ekspertki, czy ten progesteron nie jest ciut za wysoki? Bo tu jest normą wpisana na pierwszy trymestr 4,73-50,74.

Pomocy!
Piękny progesteron ;) Ja nawet po lekach takiego nie mam
Beta tez pikna [emoji173]
 
Ja cały czas zaciskam kciuki a Twojego kropka [emoji3590]

A z rzeczy mniej przyjemnych, przed chwila dostałam sms od mojej gin, że mąż ze mną nie może wejść. Myślałam, że się popłacze... Tak nam zależało, żeby chociaż na jedną wizytę się razem załapać, jak nas zapisywałam tydzień temu to jeszcze moża było w parach bez dzieci przychodzić [emoji3525] wiem, że zdrowie kobiet tam przebywających jest teraz najważniejsze, ale się tak cieszyłam, że pójdziemy razem a tu zonk [emoji3525]
No niestety.. Nic nie poradzisz. Bezpieczeństwo ponad wszystko! Mój Marek tez tylko raz był ze mną na wizycie. W sensie tylko raz na tej serduszkowej widział na monitorze. Przy tych krwawieniach w szpitalu to wiadomo,ze nie, ostatnia wizyta bylam sama i myślę,ze jak prenatalne sie odbędą to i tak nawet jak by był na miejscu i mnie zawiezie to raczej nie wpuszcza.. Dobrze,ze daja te zdjęcia z usg...
 
Hej wszystkim jestem Marta (27) :) 10.03.2020 miałam pierwszy transfer 5-dniowego zarodka BL.4.1.1 (in vitro z komórki dawczyni) chciałam się zapytać o wasze samopoczucie po transferze i wyniki badań.
Biorę leki: Lutinus 100 dopochwowe 3x1, Luteina 50 pod język 3x4, Estrofem 3x1

Moje wyniki:
16.03 (6dpt)
II weryfikacja:
B-HCG 16,5 mlU/ml
Progesteron 19,44 ng/ml
Estradiol 417,2 pg/ml

20.03 (10dpt)
III weryfikacja
B-HCG 84,6 mlU/ml
Progesteron 27,91 ng/ml
Estradiol 217,8 pg/ml

Pozdrawiam [emoji3526]
No pięknie. Wygląda na to,ze pierwszy i od razu udany ;) trzymam kciuki [emoji110][emoji110][emoji110]
 
Ja też nie lubię nadmiernej propagandy ale widzę realny problem. Jeśli zrozumiemy jego istotę szybciej to łatwiej przez to przejdziemy.
Pewnie prędzej czy później każdy z nas zetnie się z wirusem ale jeśli wszyscy zachowujemy w tym samym czasie to niestety najslabsi będą zdani tylko na siebie .W moim słowniku to się nazywa egoizm.
O jak ładnie i merytorycznie :) Szkoda że do Anglików to nie dociera :realmad: Mój syn dzisiaj zanosił się od płaczu że mu szkołę zamykają może nawet na kilka miesięcy przez ten syf....Ale ludzie nadal myślą że to nic i do pubów laza...
 
Który raz podchodzisz do walki o maleństwo ?
Miałam jedna stymulację czego mieliśmy 3 blastki, pierwszy świeży transfer nieudany i drugi tez nie, przy czym przy drugim rozmrozili dwie i jedna nie dała rady po rozmrożeniu.
Teraz przede mna nowa stymulacja która miałam zacząć w kwietniu, a teraz nie mam pojęcia kiedy zacznę 😐
Jedyny plus tej sytuacji, to to, ze dłużej będę brała suplementy 😉😛
Jak zjem taka garść co rano, to już głodu nie czuje 😁
 
Ale to domowe owocowe mam wrażenie, że są najlepsze. Tylko trudno zrobić wytrawne a ja tylko takie lubię[emoji23]

Moj sasiad zawsze na wiosen otwieraz wszystkie kompoty swojej mamy i robi jakies wino 😂 😂 😂Łukasz mi powiedzial ze jutro zrobi ognisko ognisko na odworku a ja sie tylko stersuje czy zadzwonia z labo...
 
reklama
Hej wszystkim jestem Marta (27) :) 10.03.2020 miałam pierwszy transfer 5-dniowego zarodka BL.4.1.1 (in vitro z komórki dawczyni) chciałam się zapytać o wasze samopoczucie po transferze i wyniki badań.
Biorę leki: Lutinus 100 dopochwowe 3x1, Luteina 50 pod język 3x4, Estrofem 3x1

Moje wyniki:
16.03 (6dpt)
II weryfikacja:
B-HCG 16,5 mlU/ml
Progesteron 19,44 ng/ml
Estradiol 417,2 pg/ml

20.03 (10dpt)
III weryfikacja
B-HCG 84,6 mlU/ml
Progesteron 27,91 ng/ml
Estradiol 217,8 pg/ml

Pozdrawiam ☺️


Cześć Martusia ☺️

Ja miałam transfer 1,5dniowego świeżaczka 22.02.2020 ❤️ mam 3x1 duphaston 10 mg i 3xlutinus100mg

Czuje się świetnie, przez 24 dni pobolewał mnie brzuch i mam mega spuchnięte piersi (ale chyba się organizm przyzwyczaił do nowego rozmiaru bo przestają aż tak boleć).

Jutro mam pierwszą wizytę i mam nadzieję, że usłyszę ❤️

Rozgość się wygodnie, tylko ostrzegamy, że poruszamy tu różne tematy, i o in vitro, i o problemach w domach, o chorobach, o obiadach i nawet o kupach 😂 jeżeli Ci to nie przeszkadza to zapraszamy do wspólnych rozmów ☺️
 
Do góry