reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Nieee nic mi nie mówił doktorek że to mam też sprawdzić....
Ja mam tsh nieoznaczalne a ft3 na tyle spadło że wskakuję w wyższą dawkę novothyralu właśnie. Trochę niepoważne jest niebadanie całej trójki, chyba że odchyłki od normy są niezwykle rzadkie a ja mam tą przecudną przyjemność je wszystkie kumulować[emoji3] a tak na serio to sprawdź wszystko.
 
Laski, jeśli kończą wam się leki to nie czekajcie z szukaniem na ostatnią chwilę. Mi ivf nadwyrężyło tarczycę i za swoim lekiem musiałam przejechać się 50km bo go najzwyczajniej nie było w okolicy. Chińskie zapasy chyba się kończą, próbujcie zabezpieczać się z wyprzedzeniem.
 
Laski, jeśli kończą wam się leki to nie czekajcie z szukaniem na ostatnią chwilę. Mi ivf nadwyrężyło tarczycę i za swoim lekiem musiałam przejechać się 50km bo go najzwyczajniej nie było w okolicy. Chińskie zapasy chyba się kończą, próbujcie zabezpieczać się z wyprzedzeniem.
No te 50 km to i tak nie dużo;) ale to prawda, masakra z tymi lekami.
 
Dziewczyny byłam dziś na wizycie kwalifikującej do in vitro. I jest mi smutno ... będę miała długo protokół co oznacza ze w marcu w nowym cyklu będę brać tabsy anty... i muszę czekac dłużej na wszystko poza tym lekarka powiedziała ze da mi tylko jeden zarodek a ja strasznie chciałam dwa zeby zwiększyć swoje szanse ale noe było z nią dyskusji... a tak wogole to jak to jest z długim protokołem? Po tabletkach anty TrEba czekac do kolejnego okresu zeby zacząć stymulację czy od razu po tabletkach jedzie się z koksem ;) ??? :*
 
Ja mam tsh nieoznaczalne a ft3 na tyle spadło że wskakuję w wyższą dawkę novothyralu właśnie. Trochę niepoważne jest niebadanie całej trójki, chyba że odchyłki od normy są niezwykle rzadkie a ja mam tą przecudną przyjemność je wszystkie kumulować[emoji3] a tak na serio to sprawdź wszystko.
Przed ciążą ft3 i ft4 miałam w porządku, ale teraz faktycznie badałam tylko TSH, przy następnych badaniach muszę sprawdzić 🙂
 
Dziewczynki mialyscie wszystkie racje :) dzisiejszy zastrzyk juz o niebo lepiej! Nie uroniłam ani kropelkk [emoji4] gdyby to tak nie bolało to nawet bym mogla polubic [emoji1787] oglądałam też dokument z Gosią Rozenek In Vitro nauka czy cud i ryczałam [emoji24][emoji24][emoji24]
A Wam jak mija wieczór?
 
A w ogole do dziewczyn z Warszawy. Ovi Klinika zaczyna działalnosc w stolicy. Wczesniej tylko w Białymstoku działali. Ja korzystam tam z dofinansowania samorządowego i nie muszę dokładać reszty. Płace tylko za badania i leki. Warunkiem jest zamieszkiwanie Warszawy 2 lata i oczywiście kwalifikacja: Link do: OVIklinika - Ośrodek Leczenia Niepłodności / Warszawa
 
Ja te IMK robiłam przez Test Dna, zadzwoniłam tam i babeczka mnie wynalazła najbliższy punkt pobrań. Jest mega miła obsługa i mają 200 punktów w całej Polsce więc może znajdziesz coś w twojej okolicy. Płaciłam chyba 460 zł i trzeba być pomiędzy 18-23dniem cyklu. Musisz mieć świeżą morfologię a jak nie masz to pewnie na miejscu ci zrobią - mi tak zrobili
Dzięki imk już robiłam tylko nie wiem czy powtarzać czy nie. A o APL ktoś coś wie?
 
reklama
Dziewczyny byłam dziś na wizycie kwalifikującej do in vitro. I jest mi smutno ... będę miała długo protokół co oznacza ze w marcu w nowym cyklu będę brać tabsy anty... i muszę czekac dłużej na wszystko poza tym lekarka powiedziała ze da mi tylko jeden zarodek a ja strasznie chciałam dwa zeby zwiększyć swoje szanse ale noe było z nią dyskusji... a tak wogole to jak to jest z długim protokołem? Po tabletkach anty TrEba czekac do kolejnego okresu zeby zacząć stymulację czy od razu po tabletkach jedzie się z koksem ;) ??? :*
Dlugi protokół jest ok, jak Ci taki dobrała znaczy że dla Ciebie taki da lepszy efekt. Ja miałam 2 stymulacje, za kazdym razem długi protokół (plus jeszcze długie stymulacje 15 i 18 dni). Uwierz mi, że to czekanie w czasie przygotowań do stymulacji i podczas samej stymulacji to i tak pikuś np. porównując do czekania na wynik bety...
No i po skończeniu antyków 21 dni (lub 3 krotność) zwykle jest 7 dni do konca pseudo cyklu w czasie ktorych powinnaś miec to tzw krwawienie z odstawienia. Sama stymulacja zaczynana jest zazwyczaj na poczatku kolejnego cyklu czasem już od 1.dnia, ale nie zawsze. Wszystkie szczegóły planuje Ci lekarz. Pozostaje zaufać ze jesteś w dobrych rekach😘
 
Do góry