reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Hej. Pomożecie z badaniami. Immunolog kazał mi zrobić ACA I B2gpi- te już ogarnęłam. Mam też zrobić IMK czyli limfocyty i to już robiłam 7 miesięcy temu. Te badania maja jakis termin przydatności ? No i najważniejsze APL - co to jest i gdzie to zrobić? W internecie nie ma takiego badania. W diagnostyce nie robią i w mojej klinice też nie. Help
Ja te IMK robiłam przez Test Dna, zadzwoniłam tam i babeczka mnie wynalazła najbliższy punkt pobrań. Jest mega miła obsługa i mają 200 punktów w całej Polsce więc może znajdziesz coś w twojej okolicy. Płaciłam chyba 460 zł i trzeba być pomiędzy 18-23dniem cyklu. Musisz mieć świeżą morfologię a jak nie masz to pewnie na miejscu ci zrobią - mi tak zrobili
 
To jak wymyślisz jakie te badania z krwi bedziesz robić to daj znać. Ja jakoś do tego sanco nie jestem przekonana,a sama bede coś robić na pewno.
Ja z kolei pierwszy raz doswiadczam mdłości i słodkie mi nie wchodzi. Ale po południu idę do sklepu to zakupię ogorki kiszone i chipsy ovenbaked☺
A mój gin właśnie Sanco polecał dlatego go zrobiłam, wynik miałam chyba po 5 dniach, no i świadomość że wszystko ok bezcenna 😉
 
Obejrzałam po Twoim wpisie. Podobał mi sie dokument, zdecydowanie bardziej niz ten Rodzenkowej.
Ludzie, którym zależy jak widać są w stanie zorganizować pieniadze na kolejny raz, i kolejny.. czesto kosztem dachu nad głową.. Ale wiem, ze sa tez tacy, którym zależy równie mocno A pieniędzy nie zdobędą;( to jest naprawdę przykre ;(
Też obejrzałam. Zwrocilyscie uwagę że tam jakby z automatu podają 2 zarodki bo to zwiększa szanse ??
 
Dziewczynki ja Was pozdrawiam z szpitalnego łóżka [emoji58] w nocy zaczęła mi lecieć krew. Pojechaliśmy do szpitala i krwawienie było „w trakcie” zresztą cały czas leci. Chyba dzisiaj to najwiecej mi leci. Z dzidzią wszystko Ok. Czekam na obchód, wgl jestem zaskoczona, że mnie zostawili. Ale sami powiedzieli, że widać cały czas krwawienie i nie mogą mnie tak wypuścić. No i chwała im za to ;) Brzuch mnie nie boli [emoji1307] Skubane łożysko nie daje mi się nudzić [emoji23]
Ale przygody, trzymajcie się tam razem do kupy[emoji4]
 
Dziewczyny a powiecie troche wiecej o tych badaniach? Bo ja się kompletnie nie znam. Moja kuzynka mi tylko opowiadała, ze miala usg i pappa i jej wyszlo 1;291 i musiala miec amniopunkcje czy jakoś tak. Ale wyszło dobrze. Mowila,ze krew miala tydzien wczesniej niz usg i byla wtedy przeziębiona i może dlatego. A ja jestem umówiona na to usg i mówili mi,ze robia od razu pappa. Ale dopytam teraz jak będę. A powinnam robić jakies inne badania? Czy jasne tych cos wyjdzie nie tak?? Mam 33 lata.
Mi w zeszłym roku wyszło 1:784 zd i jakiś parametr w górnej granicy normy. Więc się przestraszyłam i robiłam wyniki z krwi, bo to jednak najbardziej miarodajne i bez ryzyka dla dziecka. Najtańszy chyba 1600zł a pappa chyba 200 i tak trzeba zapłacić. Po krwi jesteś po prostu spokojniejsza. To nie statystyka.
 
reklama
Dziewczyny w końcu dotarłam do domu. A wiec na dzień dzisiejszy wszystko jest dobrze. Maluszek ma nóżki i raczki, kręgosłup i szczękę - i oczywiście serduszko [emoji3059]
Po naciśnięciu ręka brzucha maluszek się ruszał a tak to spał.

Mamy 2,90cm i jest to 9+4 (wg om 9+5)
Termin porodu wpisany w zaświadczenie o ciąży 4.10.2020
A to nasz model/ka

Zobacz załącznik 1088025
Zobacz załącznik 1088026

Następna wizyta już idę do ginekologa zwykłego ale nadal w szpitalu
Także 17.03 usg i spotkanie z nowym lekarzem
20.03 konsultacje przed badaniami prenatalnymi.
Gratulacje [emoji3] to się pleckami dziecię odwróciło[emoji3]
 
Do góry