reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Oj bardzo bym chciala zeby mnie teraz cos wciagnelo. Ja to uwielbaim netflixa ale jakos nie moglam sie zmusic do tego serialu. Topowiadasz ze warto? Dzisiaj mnie chyba namowilas i ja namowie Łukasza ;) Wczoraj skonczylam ostatni odcinek the walking dead o trche mnie rozczarowal ostatni sezon ;)
Dom z papieru super!!! My już czekamy na kolejny sezon 😭😭 do kwietnia 😭
 
@Natsnats smiejesz sie z porypańcow 😂 😂 😂 Wiesz ze moj Łukaszjak byl dzieckiem to mial w domu prawdziwa swinke :) Powaznie ma nawet z nia zdjecia. Jak znajde to wam kiedys wrzuce. Jego tat byl weterynarzem i znalazl ja malutenka i wychowali ja w domu karmiac mlekiem z butelki ;) a jak zadzwonil dzwonek do drzwi to biegla razem z psami na tych swoich raciczkach ;)
O jejuniu ale zajebiscie!! Świnkę!! Chyba muszę pogadać z moim M 😂 ale ja tez mam pierdolca na punkcie mojego psa, non stop go całuje, przytulam, śpię z nim...moj mąż niestety walczy z zazdrością bo obydwa samce i walka między nimi 😂 a pies wazy 3 kg, ale walczy całym ciałem żeby nikt się do mnie nie zbliżył...najlepiej jest w nocy w łóżku...jak mąż wyjdzie z łóżka do toalety to już nie ma prawa powrotu bo jest awantura 😂 moj M mówi, ze jak tak zniszczę dzieci to będzie źle...😂😂😂
 
reklama
Hahaha właśnie widzę jakie tematy są poruszane ale moje codziennie obowiązki są tak nudne jak flaki [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] praca i netflix . Oglądnęłam już chyba wszystko i teraz czekam na kolejny sezon dom z papieru . Macie coś do polecenia ?
A ja oglądałam kiedyś taki sezon Dynastia Tudorów czy jakoś tak, nie wiem na czym on leciał. Mi się strasznie podobał, miałam wtedy fazę na czytanie książek z tamtego okresu i o Henryku III.
Tam główną rolę gra piękny Jonathan Rhys Meyers[emoji7][emoji7][emoji7]
 
Do góry