reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Napewno dobry z ciebie czlowiek ze tak kochasz pieski ;) Nie wiem czy juz pisalam. My oziego znalzlismy dwa lata temu latem jak jechalismy na rowerach z imienin mojej babci takimi lasami. Nie wspomne ze dlatego lasami bo bylismy po paru glebszych ;) I stamtad przywizolam go do dmu w torebce. Ktos o musial wyrzucic. Mogl miec jakis miesiac. Oczywiscie dalam ogloszenie ale caly czas sie zastanawialm jak naklamac Łukaszowi w razie gdyby sie ktos po niego zglosil bo juz sobie nie wyobrazalam go oddac ;) Na poczatku sie balam bo mam Alutke i jest miedzy nimi 10 lat roznicy ale aloutka swietnie daj sobie z nim rade a poza tym troche sie dzieki nie mu rozruszala. My to na poczatku spalismy osobno bo on w naszym lozku w nocy czul sie jak na placu zabaw a najbardziej mu sie chyba podobaly nasze nosy 😂 😂 😂 Tak wiec Łukasz spal z nim na poczatku w innym pokojua na weekendy razem :-) :):-) :):-) :) ale jestesmy porypani co ? Az mi samej sie jest szkoda ⭕-) :)
@Natsnats smiejesz sie z porypańcow 😂 😂 😂 Wiesz ze moj Łukaszjak byl dzieckiem to mial w domu prawdziwa swinke :) Powaznie ma nawet z nia zdjecia. Jak znajde to wam kiedys wrzuce. Jego tat byl weterynarzem i znalazl ja malutenka i wychowali ja w domu karmiac mlekiem z butelki ;) a jak zadzwonil dzwonek do drzwi to biegla razem z psami na tych swoich raciczkach ;)
 
reklama
Ale fajnie. Bardzo mi sie podoba taka komitywa i rodzenstwa. Ja to bym mogla miec dwie corki ;) Moze dlatego ze nie mailam siostry ;)
A to napewno dlatego, ja z kolei chciałabym synów 😅
patrząc na dzieci mojego rodzeństwa to jakoś łatwiej tych chłopców ogarnąć i chyba lepiej się dogaduje z chłopcami, aleeee tak naprawdę co by nie było i tak będę szczęśliwa
 
A to napewno dlatego, ja z kolei chciałabym synów 😅
patrząc na dzieci mojego rodzeństwa to jakoś łatwiej tych chłopców ogarnąć i chyba lepiej się dogaduje z chłopcami, aleeee tak naprawdę co by nie było i tak będę szczęśliwa
Dokladnie tak ;) Ja tez chce miec poprostu swojei Łukasza dziecko, reszta pragnien schodzi na drugi plan ;)
 
Gratuluje!! Ale beta poszybowala do góry uhuhuh.😁
A wlasnie Mamusie te prenatalne badanie to robi sie usg genetyczne tak? Wtedy wszystko jest mierzone itd. A test pappa robicie tez?
Ja oprocz pappy (czyli usg plus krew) która mnie poprzednio wystraszyla będę teraz robić NIFTY. Tak obiecałam sobie już dawno. Że jak już wreszcie uda to wyłożymy te 2.5 tys zeby mieć spokój. Bo on jest wiecej wart☺️
 
reklama
Do góry