reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

O jejuniu ale zajebiscie!! Świnkę!! Chyba muszę pogadać z moim M 😂 ale ja tez mam pierdolca na punkcie mojego psa, non stop go całuje, przytulam, śpię z nim...moj mąż niestety walczy z zazdrością bo obydwa samce i walka między nimi 😂 a pies wazy 3 kg, ale walczy całym ciałem żeby nikt się do mnie nie zbliżył...najlepiej jest w nocy w łóżku...jak mąż wyjdzie z łóżka do toalety to już nie ma prawa powrotu bo jest awantura 😂 moj M mówi, ze jak tak zniszczę dzieci to będzie źle...😂😂😂
😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 😂 ojejku ale sie usmiapalam ;) Moj to znowu sie boi co to bedzie jak nam sie uda i beda dzieci czy Ozi w nocy nie zagryzie ;) Kiedys bylismy u znajomych i chcieli zebysmy u nich spali to nie bylo by problemu z tym kto moze sie napic ;) Na co moj Łukasz ze nie wiadomo kto by bardziej plakal czy psy za mna czy ja za psami ;)
 
reklama
Ja oprocz pappy (czyli usg plus krew) która mnie poprzednio wystraszyla będę teraz robić NIFTY. Tak obiecałam sobie już dawno. Że jak już wreszcie uda to wyłożymy te 2.5 tys zeby mieć spokój. Bo on jest wiecej wart☺
Rozumiem. Dla mnie to czarna magia. Mam 31 lat i mysle tylko nad samym usg. Ale moze zrobie ten test pappa.
 
A ja oglądałam kiedyś taki sezon Dynastia Tudorów czy jakoś tak, nie wiem na czym on leciał. Mi się strasznie podobał, miałam wtedy fazę na czytanie książek z tamtego okresu i o Henryku III.
Tam główną rolę gra piękny Jonathan Rhys Meyers[emoji7][emoji7][emoji7]
Ty to wogole masz ciagle w glowie faze :-D:-D glupolu ;) A oczy ci na czolo dzisiaj zachodzily w ubikacji czy obylo sie bez komplikacji ?😂😂😂
 
@Natsnats smiejesz sie z porypańcow [emoji23] [emoji23] [emoji23] Wiesz ze moj Łukaszjak byl dzieckiem to mial w domu prawdziwa swinke :) Powaznie ma nawet z nia zdjecia. Jak znajde to wam kiedys wrzuce. Jego tat byl weterynarzem i znalazl ja malutenka i wychowali ja w domu karmiac mlekiem z butelki ;) a jak zadzwonil dzwonek do drzwi to biegla razem z psami na tych swoich raciczkach ;)
[emoji23][emoji23][emoji23]. Nie myślałam że jeszcze mnie czymś zaskoczysz [emoji23]
 
Napewno dobry z ciebie czlowiek ze tak kochasz pieski ;) Nie wiem czy juz pisalam. My oziego znalzlismy dwa lata temu latem jak jechalismy na rowerach z imienin mojej babci takimi lasami. Nie wspomne ze dlatego lasami bo bylismy po paru glebszych ;) I stamtad przywizolam go do dmu w torebce. Ktos o musial wyrzucic. Mogl miec jakis miesiac. Oczywiscie dalam ogloszenie ale caly czas sie zastanawialm jak naklamac Łukaszowi w razie gdyby sie ktos po niego zglosil bo juz sobie nie wyobrazalam go oddac ;) Na poczatku sie balam bo mam Alutke i jest miedzy nimi 10 lat roznicy ale aloutka swietnie daj sobie z nim rade a poza tym troche sie dzieki nie mu rozruszala. My to na poczatku spalismy osobno bo on w naszym lozku w nocy czul sie jak na placu zabaw a najbardziej mu sie chyba podobaly nasze nosy 😂 😂 😂 Tak wiec Łukasz spal z nim na poczatku w innym pokojua na weekendy razem :-) :):-) :):-) :) ale jestesmy porypani co ? Az mi samej sie jest szkoda ⭕-) :)
Jak tak Ciebie czytam to jestem pewna że masz bardzo dobre serduszko i dużo miejsca w nim na  miłość do dzieci i innych❤Ozyy nie mógł znaleźć lepszego domku 😊 Porypani, ale tak bardzo pozytywnie😊-cieszycie się sobą, życiem i bierzecie wszystko co daje takim jakim jest, a to sztuka i przepis na szczęśliwe życie!! Tego oczywiście życzę z całego serca i tego czego wam jedynie brakuje-dzieciatka😍 Aż się wzruszyłam jak pisałam..
 
A to napewno dlatego, ja z kolei chciałabym synów [emoji28]
patrząc na dzieci mojego rodzeństwa to jakoś łatwiej tych chłopców ogarnąć i chyba lepiej się dogaduje z chłopcami, aleeee tak naprawdę co by nie było i tak będę szczęśliwa
Jak to mówią:
Jeśli masz syna, pilnujesz syna
Jeśli masz córkę, pilnujesz całego osiedla [emoji23]
 
reklama
Do góry