reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziecię drugie☺Pierwsze właśnie się adaptuje w żłobku ☺
druga tez procedura. Pierwszy świeży transfer ktorego miało nie być...
To jest takie budujące, że się udaje 🤗 ja mam wizyte 3-ego. Teraz od 18 dnia cyklu brałam estrofem. Nie mialam zadnych badan hormonalnych. Sama sie gubie w tym co sie bedzie po kolei dzialo. Narazie badania na zakaźne choroby mielismy i w sumie co mnie czeka 3-ego to niespodzianka, taka jestem nieogarnięta w tym wszystkim. Obiecalam sobie ze teraz juz bede skupiona 🤣
 
reklama
Tak planuje, mam siostre rok starszą i jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, brat dwa lata młodszy i też mamy mega kontakt codziennie do siebie dzwonimy itp.
Później siostra i brat są w dużym odstępie właśnie... Ale wiadomo moja mama zaczynała mając dwadzieścia lat, ja na duży odstęp nie mogę sobie pozwolić 😅
Ale fajnie. Bardzo mi sie podoba taka komitywa i rodzenstwa. Ja to bym mogla miec dwie corki ;) Moze dlatego ze nie mailam siostry ;)
 
Mnie jak teraz na nie zapisywala to od razu mi powiedziała,że będą pobierać tez z krwi i potem mnie umowie na rozmowę do genetyka celem omowienia wynikow. Także tak.
Gratuluje!! Ale beta poszybowala do góry uhuhuh.[emoji16]
A wlasnie Mamusie te prenatalne badanie to robi sie usg genetyczne tak? Wtedy wszystko jest mierzone itd. A test pappa robicie tez?
 
Hej dziewczyny! Nie bylo mnie 2 tygodnie a tu tyle dobrych wiadomości [emoji173]
Gratuluje wszystkim!!! Jak sie czujecie? Zwłaszcza @Tasza i @Netiaskitchen ?
Ja ok. Czasem ciągnie, cycki pobolewają, czasem zmęczona, normalnie w sumie[emoji3] czekam niecierpliwie na wizytę w czwartek czy będzie już serducho[emoji4]
 
Dzień dobry.
Jako, że zawsze po deszczu przychodzi słońce to i do mnie przyszło. Może na razie promyczek ale jednak. Proszę o wpisanie na listę. 18.03.2020 wizyta u profesora Łukaszuka i omówienie sytuacji i ewentualnego dalej.

Dziewczyny już jakiś czas chodzi za mną pewną myśl. Wątek "kto po invitro" jest takim koglem-moglem wszystkiego. Zastanawiam się czy nie założyć wątków dodatkowych dotyczących tylko konkretnych kwestii? Czasem ktoś zadaje pytanie, które ginie w toku rozmowy na inny temat. A gdyby założyć temat stricte w temacie medycznym A resztę zostawić tu? Najbardziej myślałam o wątku z wizyt lekarskich gdzie byśmy pisały stricte plany leczenia, leki, sposoby działania. I wątek psychologicznego aspektu naszych starań. Może któraś z Was korzysa/korzystała z pomocy psychologa niepłodności? Może można kogoś polecić? Jakieś rady? Co myślicie?
@fredka84 jak myslisz DOBRZE GODO ?
 
O matko to Ty jesteś tyle lat na forum ile ja się staram o dzidzie[emoji33]
To prawda jest długa, ale to forum pokazuje, że warto walczyć ... Każda moja wylana łza była warta wczorajszego dnia....
Oczywiście, że wrócę... Ja pochodzę w dużej rodziny, jest nas pięcioro i zawsze powtarzałam, że nie chce jedynaka... Na piątkę to raczej się nie szarpnę[emoji28] ale zobaczymy, co czas pokaże
Mi się marzą 3[emoji4] gluty
 
reklama
Do góry