reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jak to nie mam co się udzielać [emoji33][emoji33][emoji33]. Napisz co tam masz na obiad, jakim płynem podłogę umyłaś i takie tam [emoji23]. Nas to interesuje [emoji12]

Hahaha właśnie widzę jakie tematy są poruszane ale moje codziennie obowiązki są tak nudne jak flaki [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] praca i netflix . Oglądnęłam już chyba wszystko i teraz czekam na kolejny sezon dom z papieru . Macie coś do polecenia ?
 
reklama
Hahaha właśnie widzę jakie tematy są poruszane ale moje codziennie obowiązki są tak nudne jak flaki [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23] praca i netflix . Oglądnęłam już chyba wszystko i teraz czekam na kolejny sezon dom z papieru . Macie coś do polecenia ?
Ja wlasnie nie ogladalam domu z papieru. A duzo osob to pochwala. Jak koncze grace&frankie
 
OJ lobuziak to malo powiedziane. To szatan w najczystrzej postaci ⭕-) :):-) :) Wszedzie go peln, wszedzie za mna chodzi a sprobuj go gdzies nie wpuscic, on mi potrafi nawet nogi od stlu pogryzc. Nie wspomne ze np jak mamy gosci to przyjdzie z moimi majtami wyjetymi z kosza na pranie pochwalic sie wszystim co on w pysku ma ;) Jest bardzo skoczny. Jak przychodze do domu to tak piszczy i skacze ze spokojnie moglby mi nawet buziaka sprzedac. Wszystkich lapie po nogawce. Nabardziej przerypanie maja kurierzy ;) Potrafi najpierw pociagnac po nogawce przy czym robi mu sie piuropusz na grzbiecie a pozniej odprowadza go do furtki gwalcac mu noge :o😂😂👍 Ale my go wlasnie za to kochamy ze taki jest. Jest straszny przytulas. Ciagle wymusza zebysmy go tulili i glaskali a ja musze to podzielic na dwa pieski. A jak jest zmeczony i wieczorem kladzie sie z nami do lozka to juz nie mozna krolewicza dotknac. Jak chce go wycalowac na dobranoc to na mnie warczy ;) Spi zawsze pod koldra. Alutka ma swoj kocyk i wszedzie musimy ja z tym kocykiem zabierac. A Ozi wchodzi do polowy pod koldre a jajca zawsze na wierzchu :eek:
Widze ze bardzo podobny charakterek do mojego 😊 Może jednak imię zobowiązuje ;)Ja mojej przylepki nie zamienilabym bym na żadnego innego chociaż bardzo duuuzo problemów przez niego mieliśmy i bardzo dużo czasu musieliśmy mu poświęcić, ale było warto!
 
reklama
Do góry