reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
No mnie lekarz nie namawiał jakoś mega bardzo, ale sugerował żeby podać dwa że zwiększa szanse, z czego ja się oczywiście ucieszyłam Bo marzyłam zawsze o blizniakach, ale myślę że został tylko jeden...
To za rok podejdziesz do nasepnego transferu i bedziesz miala dzieciaczki rok po roku i tez bedzie super ;)
 
O matko to Ty jesteś tyle lat na forum ile ja się staram o dzidzie😱
To prawda jest długa, ale to forum pokazuje, że warto walczyć ... Każda moja wylana łza była warta wczorajszego dnia....
Oczywiście, że wrócę... Ja pochodzę w dużej rodziny, jest nas pięcioro i zawsze powtarzałam, że nie chce jedynaka... Na piątkę to raczej się nie szarpnę😅 ale zobaczymy, co czas pokaże
.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny starajace sie ;) Zapomnialam po o ostatniej wizycie przekazac chyba cenna porade. Ja np zawsze mialam problem z okresleniem pierwszego dnia cyklu, Bo albo to najpierw byly plamienia i dopiero pozniej sie rozkrecalo, albo np wieczorem. Moj doktorek powiedzial ze @ po godzinie 18 - tej jest liczona jako cykl na dzien nastepny. Moze sie komus przyda ;)
To u nas inaczej. Do 12 pierwszy dzień cyklu pod kątem przyjmowania leków dzisiaj. Po 12 jutro i kazała bardzo tego pilnować. Ale to też pewnie zależy jak godzinowo mają rozpisany schemat leków.
 
To za rok podejdziesz do nasepnego transferu i bedziesz miala dzieciaczki rok po roku i tez bedzie super ;)
Tak planuje, mam siostre rok starszą i jesteśmy najlepszymi przyjaciółkami, brat dwa lata młodszy i też mamy mega kontakt codziennie do siebie dzwonimy itp.
Później siostra i brat są w dużym odstępie właśnie... Ale wiadomo moja mama zaczynała mając dwadzieścia lat, ja na duży odstęp nie mogę sobie pozwolić 😅
 
reklama
Do góry